Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem ludzi, którzy naklejają naklejki na tył matrycy laptopa, jak można skazić piękną matową plastikową powierzchnie jakimiś bazgrołami z logami różnych firm, języków programowania i bibliotek do nich, obstawiam że przeciętny człowiek tak robiący nie wie co taka nalepka symbolizuje, i weź później takiego laptopa wystaw na olx na sprzedaż... ehh szkoda gadać.

#gownowpis #bekazpodludzi #korposwiat #programista15k #programowanie
SiewcaZaglady - Nie rozumiem ludzi, którzy naklejają naklejki na tył matrycy laptopa,...

źródło: comment_c18galjRMNVqXDQFoJohyu2IY5TVNqNh.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@daczka92: Jakieś badziewne te laptopy jak tylko za 10k... acer jakiś?

Kiedyś paseczki na forach teraz naklejki na laptopie zawsze jakiś haczyk żeby zagadać...

Ja dalej myśle ze to spoko tylko. Przykładowo jak widzę kogoś z naklejka MongoDB to nie jestem pewny czy warto z nim rozmawiać( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale jak ktoś ma AWS albo containerd to czemu nie.

Jak to @mcnight95 wspomniał kiedyś to było...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja dalej myśle ze to spoko tylko. Przykładowo jak widzę kogoś z naklejka MongoDB to nie jestem pewny czy warto z nim rozmawiać( ͡° ͜ʖ ͡°).

@Arsobiak: Czy możesz rozwinąć?
  • Odpowiedz
@zibizz1
Co do mongo to lekki sucharek. Ale chodzi mi o to że w h ludzi w IT chwyta się buzzwords-ow... I potem na tym tonie albo opuszcza firmę zostawiając kupę.

Co do Mongo (nie jestem ekspertem od DB żeby nie było i nie neguje technologi):

- Widziałem pare ludzi krzyczących że mongo jest taaakie super świat bez relacji, struktury i migracji... (w IT jak nie masz restrykcji to masz paździerz.) Kolega
  • Odpowiedz
@Arsobiak: dzięki serdecznie, o taką odpowiedź mi chodziło. Uraziło mnie stwierdzenie że jeśli ktoś czegoś używa to lepiej go unikać, ale zgadzam się co do Twojej odpowiedzi. Problem w tym że jakieś nowe rozwiązania oferują coś czego brakuje ale często poświęcają wiele funkcjonalność które były do tej pory oczywistością.

NoSQL w porównaniu do SQL jest jak UDP w porównaniu do TCP. Jeśli ktoś potrzebuje wszystkiego co oferuje TCP a brakuje mu
  • Odpowiedz