Wpis z mikrobloga

Miałem dziś ciekawy dzień w #korposwiat
Zarząd zaprosił kierowników wszystkich pionów na pokaz filmu. Rozsiedliśmy się przy stole a tam jakiś debil prowadzący sieć hurtowni budowlanych chwali się jak może wszystkie wydatki sprawdzić z każdego miejsca na ziemi a #comarch w nocy robi automatyczną listę zakupów żeby uzupełnić stany magazynowe. Zaoszczędził już milion złotych a niedługo "przegoni Toyotę". Zapytałem po projekcji, czyj to był genialny pomysł żeby zmarnować mi 45 minut życia tą propagandą, skrytykowałem kilka punktów i zostałem zbesztany bo jak zwykle moja krytyka nie jest konstruktywna i jestem nastawiony na nie. Nie wspomnę, że debile uruchamiają system już od dwóch lat, bo nie ma nikogo kto ma na to pomysł. Ciągłe zmiany i robienie tego samego od początku. Żaden z kierowników się nie odezwał. Klakierzy i tchórze. Debile po prostu. #truesory #pracbaza
Pobierz s.....s - Miałem dziś ciekawy dzień w #korposwiat
Zarząd zaprosił kierowników wszyst...
źródło: comment_dsYsC7pTtt1RphgkxuMaoVo90tHqVYs6.jpg
  • 4
@czynmydobro: dodam jeszcze, że facet pieje w samozachwycie, pracują u niego "zakupowcy" i generalnie jest pozbawiony hamulców i dobrego smaku. Na marginesie jestem w firmie produkcyjnej więc BST do generowania listy zakupów u mnie przynajmniej jest bez sensu, bo zamówienia ciągle się zmieniają a komponenty zamawia się do konkretnych zamówień. Mój błąd, że nie wrzuciłem linku od razu, wtedy bym się się musiał bujać z twoją obrazą majestatu. Używaj sobie czego