Wpis z mikrobloga

Mam problem z firmą wonga.com, która się tu intensywnie reklamuje.

Otóż jakieś 3 lata temu zacząłem otrzymać od nich maile typu "zmiany w regulaminie". Na początku wystraszyłem się, że ktoś na moje dane wziął pożyczkę, jednak na szczęscie ktoś "tylko" podał mojego maila.

Albo ktoś to zrobił celowo, albo to zwykła pomyłka.

Okazuje się, że wonga.com nie weryfikuje maila, a co gorsza NIE MOŻNA go wykasować. Od trzech lat im tłumaczę że nie mam z nimi nic wspólnego i że pod tym mailem jest inna osoba, a oni mnie nadal informują zmianach regulaminu.

Wczoraj otrzymałem takiego maila:

Szanowny Panie,

uprzejmie informuję, że nie możemy przychylić się do Pana prośby usunięcia adresu email z naszej bazy danych. Gdy otrzymamy od Pana dokument potwierdzający, że Pana dane posłużyły osobie trzeciej do popełnienia przestępstwa. Będziemy mogli ponownie rozpatrzyć Pana prośbę.

Czyli bez mojej zgody przchowują mojego maila, nie chcą go usunąć i mnie spamują.

Chyba nie pójdę na policję i nie powiem, że ktoś zrobił literówkę w mailu i poproszę o "dokument potwierdzający, że moje dane posłużyły osobie trzeciej do popełnienia przestępstwa".

Ktoś ma pomysł jak z tego wybrnąć, gdzie można zglosić ten absurd?
Albo pomóżcie to wykopać, może ktoś z tej firmy to zobaczy i zrozumie jakie mają absurdalne procedury.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach