Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam budzika stacjonarnego (nie aplikacji na telefon), który umożliwiałby ustawienie alarmu osobno na każdy dzień tygodnia albo chociaż możliwość ustawienia dwóch, różnych alarmów, dla którego z osobna można byłoby ustawić powtarzanie w inne dni tygodnia. Widział ktoś coś takiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#budzik #zegarki #pomocy #kiciochpyta #pytanie
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enters: Ja mam budzik, że mozna ustawić dwa niezależne alarmy. Na każdym możesz wybrać albo od poniedziałku do piątku (bez możliwości wyboru konkretnych dni; po prostu dni robocze razem), albo weekend, albo jedno i drugie razem (cały tydzień będzie dzwonił tak samo). Nie wiem, na ile by Cię takie coś zadowoliło.
@Del: Potrzebuję minimum 2 alarmy, jeden przykładowo budzący w poniedziałek i czwartek o 11:00, a drugi we wtorek i sobotę o 9:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozwiązań z podziałem na dni powszednie/weekend jest trochę. Ja potrzebuję z możliwością wyboru konkretnych dni.
@Enters: Proponuje timer do gniazdka 230v na którym ustawisz, że np w poniedziałek o 8 włącz się, do niego podepniesz np radio. Timery elektroniczne pozwalają mieć kilkanaście programów.