Wpis z mikrobloga

@Anty-przegryw: A ktoś powiedział że są top 10 czy co? Tier 1 nie są ale to nie znaczy że nie można cieszyć się z ich wygranych i doszukiwać się wszystkiego byle tylko im umniejszyć xD
@dam98: ale ty sie dziwisz ze ludzie narzekaja? przeciez wszystko to co napisales to prawda generalnie xD

mouz gralo ze stand inem, faze to druzyna-mem (chociaz tutaj faktycznie fajnie ze wygrali na takie legendy jak cold, rain, olof czy niko) a nip-owi do niedawna ciezko bylo ugrac 10 rund w bo3 xD
@arkozy: Nie dziwię bo sam narzekam na ich formę i grę, ale tylko mówię że takie powody to możesz sobie znaleźć po praktycznie każdym meczu z każdym przeciwnikiem więc jaki to ma sens? Pokonali drużyny znajdujące się na 9, 12, 19 i 21 miejscu w rankingu czyli wyżej notowane niż oni, a to że akurat któregoś zawodnika w przeciwnych teamach bolał brzuszek albo miał zły dzień nic nie zmienia xD Jak
@dam98: no ale jak to nic nie zmienia że zespół gra bez zawodnika xD wgl samo posiłkowanie się rankingiem hltv jest conajmniej śmieszne, vp jest tam gdzieś w okolicach 20 chyba miejsca, a przegrywa dosłownie wszystko, zaczynając od mixow, przez jakieś kopenhagen gejms kończąc na smash i maikelele ;D

gdyby wygrali z fnatic, to możnaby się było cieszyć, nikt by nie szukał wymówek, bo każdy widzi w jakiej dyspozycji jest ta
@arkozy: Fanboj? Każdy kto wyłamuje się od ogólnego trendu #!$%@? po vp przy każdej możliwej okazji to fanboj? XD I o jakich klapkach na oczach ty do mnie mówisz. Czy ja powiedziałem że vp gra zajebiście i jest tier 1 albo coś w tym stylu? Widzę jak grają i przegrywają na teamy tier 3-4 i wtedy ich krytykuje, a gdy zagrają dobry mecz na dobrą drużynę to chwalę. Na tym polega