Wpis z mikrobloga

#wiedzmin #wiedzmin3 #steam Kupiłem na "haloweenowej" promocji GOTY i właśnie zaczynam przygodę z Geraltem, w jedynkę grałem jakieś 30 godzin lata temu, druga cześć niestety ale mnie jakoś ominęła a to za słaby sprzęt a to coś tam, coś tam. Jakieś wskazówki, drobna pomoc jaki kierunek obrać na początek, były by mile widziane, bo to podobno ponad 150 godzin zabawy w tym świecie na mnie czeka a może i więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 59
  • Odpowiedz
@ShakeItOff: żadnych wskazówek, rozwijaj postać tak jak uważasz. Jak zechcesz zmienić build postaci to w pewnym momencie możesz kupić eliksir za grosze który pozwoli Ci nowo rozdać punkty umiejętności. Jeśli nie jesteś graczem cassualowym to zalecam poziom trudności krew pot i łzy lub drogą ku zagładzie. Spokojnie, to nie dark soulsy. Dla mnie miecz i opowieść był za łatwy. Przy drugim podejściu zauważyłem że większość drobnych wyborów niema większego znaczenia. W
  • Odpowiedz
@DrJekyllandMrHyde: nie ma to jak się #!$%@?ć, bo komuś podoba się inna gra :v ja się bawiłem przy tej grze zajebiście i nabiłem jakieś 160h, a chyba o przyjemność z grania w tym chodzi
  • Odpowiedz
@DrJekyllandMrHyde: w ogóle nie wchodzę tutaj w ocenę wiedźmina, po prostu ten tekst jest już tak oklepany, natrafiłam na niego chyba w kontekście wszystkich gier, w które pykałam, więc serio chcę wiedzieć w jakim rpg znajdę lepszy system walki ;)
  • Odpowiedz
@scruffy-duffy: nie trzeba być super pro playerem żeby wiedzieć, że system walki polegające na ciągłym wciskaniu dwóch przycisków (unik i atak) jest #!$%@? jak barszcz, ale wiadomo w p0lsce nic złego o wiedźminie napisać nie można XD jakie to jest #!$%@? żałosne


Mało się nie zesrasz :) moim zdaniem to ty się lekko jednak ośmieszasz. Oho patrzcie jaki ja jestem nie mainstrimowy i mam swoje zdanie. Lekko #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: póki co to ty się zesrałeś p0laku xD „argumenty” jak na każdego fana wiedźmina przystało, czyli brak argumentów XDi jeszcze to xd na każdym kroku i nawiązanie do testovirona. Obstawiam że masz max 20 lat. Jednym słowem dzieciak. Szkoda pisać. Czarna lista baj
  • Odpowiedz