Wpis z mikrobloga

Czuć straszny niedobór junglerów na EUW, którzy nie są z autofilla i kumają o co chodzi. Chyba pora się przebranżowić( ͡° ʖ̯ ͡°) Co polecicie do junglowania na start? Oczywiście wpierw normale itd. bo jestem kompletnie zielony. #leagueoflegends
  • 17
@NieZegnamSieWoleWitac Chwilowo rankedy niedostępne, więc pójdę zaraz poćwiczyć, chyba nawet mam ww. Jak na razie rozegrałem tylko jedną grę w jg masterem, a że mój team orał przeciwników na wszystkich liniach to nie miałem żadnej presji.
@Czu-Czu: Jak chcesz ćwiczyć na normalach to nie warwickiem który może drejka solować na 3lvl. Zagraj jakimś karthusem czy w ogóle innym twitchem którym musisz kitować stworki(odbiegać żeby unikać ataków). Lepiej się nauczysz i będziesz mógł junglować czymkolwiek pod drużynkę. Ogólnie to takie rady na start:
1. Mute or razu jak zaczyna Cie flamić że Twoja wina że przegrał 1v1 ;)
2. Na wczytywaniu wybierz linię którą chcesz gankować, obczaj na
@ReeDeeMeeR Kitować jako tako umiem (a przynajmniej tak mi się wydaje ;)), generalnie oglądam od dłuższego czasu poradniki Nerva, Jankosa itd., więc o początkowym czyszczeniu lasu jakieś tam pojęcie mam.
Co chciałbym podciągnąć u siebie to umiejętność podejmowania odpowiednich decyzji, kiedy gankować, a kiedy lepiej odpuścić i zamiast tego zrobić kampę itd. A to zrobię tylko grając. Na pewno nie pójdę pojutrze junglować na rankedy, bo nie chcę się spie*dolić do brązu
@Czu-Czu: Teraz to szykuj się na przed sezon. Zmiany w mapie sprawia że gra na jungle będzie bosska i imo dużo osób zacznie tam grać. I ze względu na zmiany expa zmieni się ścieżka robienia jungle'i. Ogólnie za dwa patche będzie kozak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Czu-Czu: khazix i ekko tylko graj jak brakuje ad/AP sobie dopasowuj, potencjał na carry od silvera do diamentu wszechstronne postacie, łatwe ganki, duży dmg. Ogarnij sobie koreański patching, nie shovuj ludziom lejna bez powodu, zawsze obieraj prio na jedna linie, jungluj wertykalnie wtedy. Besztaj enemy junglera i #!$%@? najważniejsze - herald najważniejszy objective. To chyba tyle reszta to kwestia wprawy
@Azaajaszz: @G4SHI: @Murasame: @AryanWonderBoi: @ReeDeeMeeR: @Drezv: @NieZegnamSieWoleWitac:

Ku@$@& jakie to jest czasem frustrujące zajęcie... Gram Kazikiem i widzę, że mój bot dostaje wpie*dol (jak zwykle), więc zmierzam tam, zbierając po drodze kampy. Nagle widzę, że przeciwny jungler już tam jest, więc lecę. Spamuję pingami, że wbijam i oznaczam przeciwnego Luciana, który ma pół HP, skaczę na niego z E, a te dwie łajzy zamiast się