Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie TV od #samsung (QE65Q60R) i okazuje się, że Samsung TV już od jakiegoś czasu nie odtwarza XviD oraz DivX. Ma ktoś jakiś pomysł, w jaki sposób poradzić sobie z brakiem obsługi takich kodeków przez urządzenie? Jednocześnie interesują mnie na razie pomysły, które nie wymagają zakupu nowych urządzeń zewnętrznych.

Szlag mnie trafi. Nawet mi do głowy przed zakupem nie przyszło, że takie oczywiste rzeczy, jak obsługa filmów w DivX trzeba potwierdzać u producenta...

#telewizory #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #divx
moby22 - Kupiłem sobie TV od #samsung (QE65Q60R) i okazuje się, że Samsung TV już od ...

źródło: comment_LFFWCkQ6PJk3aVIZcZQYZPUMBD4bb0Hz.jpg

Pobierz
  • 21
@moby22: Nie wiem, nagrałem na pena z TV program TV i po aktualizacji plik jest widoczny tylko jest napisane że nie mam uprawnień do jego odpalenia i mam się kontaktować z administratorem urządzenia.¯\_(ツ)_/¯ więc o kand doopy to otłuc.
@balrog84: Wiesz, teraz to ja już pewnie sobie będę pobierał takie, żeby i ładnie wyglądały i przede wszystkim działały ;) Ale mam dość sporą filmotekę na zewnętrznym dysku i chciałem sobie wczoraj wreszcie to zacząć oglądać i wychodzi na to, że nie obejrzę jednak :P
@balrog84: To prawda, ale obecnie nawet VPN nie mam, żeby zasysać torrentem cokolwiek, więc 2-3 minuty i tak mi nie pyknie. W ogóle nawet nie wiem z czego się teraz piraci tak na dobrą sprawę (poza torrentami)? :P
@moby22: To już lepiej Intel NUC-a :) No ale jeśli nie chcesz nic dodatkowo kupować, to będzie słabo :v Ja bym ewentualnie szedł w Chromecast 4K - mam u siebie wersję FHD i streamuje ładnie. No albo sprzedaj mi ten TV za 2500 zł i będziesz miał problem z głowy.
@Funky666: Inaczej zróbmy – Ty mi po prostu sprzedaj tego Chromecasta. Tzn. oddaj w rozliczeniu za Desire HD. Mamy ten temat jeszcze niezamknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)