Wpis z mikrobloga

Zmiany cen i rodzajów biletów w #mpkkrakow w obliczu remontów to p--------y majstersztyk. Jak potrzebuję raz w tygodniu podjechać na dworzec to mnie k-----a łapie, bo przez rozkopaną Dietla jadę 24 minuty zamiast 20 i co? Muszę bulić. A w listopadzie zamykają Westerplatte i przejazd przez miasto 52 może śmiało zastąpić melexy i dorożki, elegancko całe zwiedzisz... Rozbój w biały dzień, banda złodziei (°°
I to wszechobecne p---------e żeby się przesiadac w MPK wygodne i komfortowe XD nie wiem, minęły dwa lata odkąd obtrąbili sukces że tramwaje jeżdżą co 7,5 minuty, czy tam co 5, może i co 2,5... G---o prawda, od dawna tak nie jeżdżą, ale chwalili się tym jak p------i, a szkoda gadać
#krakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Psychodeliczny_kowboj: mi dzisiaj na przystanku umarł tramwaj, było tak n------e ludźmi, że po prostu drzwi nie wytrzymały. Po 20 minutach ruszył i następny który przyjechał... też się z----ł. Do następnego nie dało się wsiąść, pojechałem dopiero czwartym. Z pół godzinnej przejażdżki zrobiła się godzinna wyprawa. Obydwa to były poniemieckie przypudrowane szroty...
  • Odpowiedz
@kon-jakub: @Psychodeliczny_kowboj: zikit powinien przestac sie ludzic, ze przewozi ludzi i kupic jakies wagony do przewozu bydla. Obowiazkowo np. na 50tce w okolicach galerii krk. W ogole moglaby jezdzic taka wydmuszka zero siedzen w srodku same porecze od sufitu, dookoła> mogilskie - grzegorzeckie - starowislna - stradom - poczta - dworzec - mogilskie.
  • Odpowiedz