Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 413
Koleżanka dodała zdjęcie z chłopakiem (nawet nie narzeczonym) i chrześniakiem. Oczywiście wild ciocia attacks... #!$%@? no po co takie rzeczy pisać. Bo ona by się chciała na weselu pobawić, to sobie wypraw jak masz taką ochotę. A co jeśli dziecka mieć nie mogą? Co jeśli źle dzieje im się w związku? Nie pomyśli przecież


#gownowpis #polska #ciocia #facebookcontent #rodzina #boldupy
szzzzzz - Koleżanka dodała zdjęcie z chłopakiem (nawet nie narzeczonym) i chrześniaki...

źródło: comment_7E1FLtM8HHvkmjo0vvo1DQ7u769PIio6.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
Joanna Ty wyglądasz jak prawdziwy nieboszczyk, no chyba czas pomyśleć. Ile tego bidnego księdza będziesz zwodzić. Jeszcze wyzdrowiejesz i dopiero będziesz. A kuzynka też chętnie by się pobawiła na twoim pogrzebichu. <3 <3 <3

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@szzzzzz: niektórzy to absolutnie taktu w takich sprawach nie mają. Byleby ktoś lepiej nie miał! Trzeba natychmiast wziąć kredyt na wesele, narobić bombelków a potem najlepiej narzekać jaki ten Karolek zły, bo pije i bije, o!¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szzzzzz ostatnio mój wujek zazyczyl mi, żebym szybko za mąż wyszła i dzieci rodziła xD bo kuzyn ma już 3. No już lecę się hajtac i plodzic dzieci, bo to jedyna ambicja kobiety xD ale ten wujek to akurat za mądry nie jest, więc...no
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Mój faworyt na najbardziej drażniący tekst od takich Grażyn, jak komentują czyjeś zdjęcie, na którym jest też dziecko: "pasuje Ci dziecko".
  • Odpowiedz