Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mawak: chciałem zrobić podobnie, ale wiedziałem, że i tak wejdą z niezłym wynikiem. Nie chciałem też oddać głosu na ugrupowanie, z którym ma coś wspólnego Biedroń. Przy urnie rozkminiałem oddanie głosu między Konfederacją i PSLem, bo ich los był dość niepewny, a zależało mi, żeby weszło jak najwięcej ugrupowań.
@Mawak: Dobrze zrobiłeś, obecnie jedyne przeciwwagi w sejmie to Lewica w sprawach obyczajowych i Konfederacja w sprawach gospodarczych, jednak bardziej bym tutaj dał plus za Lewicą, bo program gospodarczy konfederacji jest utopijny tak samo jak program gospodarczy pisu który w przeciwieństwie do lewicy opiera się na "masz 500 zł i #!$%@? do urn na nas głosować" lewica nie chce w ten sposób prowadzić gospodarki socjalnej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieprzyjazny_Ziemniak: akurat Pan Zandberg to tak kurde niezbyt. Plus Biedroń, który nie ma programu i jakiś detali konkretnych. Oraz Myster Czarzasty, czyli stary komunista z rodowodem PZPR. Ja to widzę tak sobie, pomysły są niezłe i potrzebne do zrealizowania, ale bez jakiegoś dokładnego planu no to wiesz, każdy może piękne rzeczy opowiadać.