Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #mintos, szczególnie ci którzy się jeszcze nie rejestrowali. Jeśli zwrot 5% zainwestowanych środków jest dla was kwestią decydującą w podjęciu decyzji o rejestracji na platformie, to tego nie róbcie! Jest szansa, że nie dostaniecie bonusu i to nie z waszej winy.

Ponad miesiąc temu zarejestrowałem się z linka otrzymanego od @pszymczyk2:
https://www.mintos.com/pl/ref/0GUCIX

Okazało się, że jeżeli ktoś udostępnia link publicznie, to zwrot się nie należy.

Jako nowy użytkownik nie macie na to wpływu kto, gdzie udostępnia link i w chwili rejestracji wszystko wygląda dobrze. Nawet teraz wchodząc przez jego kod polecający (mimo, że jest podobno zablokowany) otrzymujecie komunikat:
"Zyskaj premię, wykorzystując kod od Twojego przyjaciela: 0GUCIX "
Ta sama sytuacja, jeśli wy zaczniecie udostępniać swój kod po rejestracji. Nie macie pewności, że ktoś nie wrzuci go w publicznym miejscu i o bonusie będziecie mogli pomarzyć.

Oczywiście dalej będę inwestował, bo 5% to nie majątek, ale jednak czuję się oszukany przez MINTOS. Niesmak pozostanie.

#inwestowanie #afera #oszukujo
HenryMorgan - Mireczki z tagu #mintos, szczególnie ci którzy się jeszcze nie rejestro...

źródło: comment_VFOODOMlkETGk0KGZDOLPg6YPNgYF05y.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HenryMorgan: a to #!$%@?. Kody latają po blogach wręcz tych najbardziej poczytnych zachodnich no i nikt o takich problemach nie pisał choć fakt jest to łamanie regulaminu. Widocznie przykrecili śrubę. Pewnie zaczęło się kombinowania i pół rodziny rejestrowanie na zasadzie wpłata, wypłata i następny brat etc
@TompsonzPolski: Najgorsze jest to, że nawet teraz wchodząc w link od @pszymczyk2 dostajesz to co na zrzutach oszukujo2 i oszukujo3. Czyli to "zablokowanie" jest dla nich bardzo korzystne. Gdyby ktoś dostał informację "Link zablokowany" pewnie wykombinowałby inny. Ale nie! Rejestrujesz się, wszystko wygląda dobrze, a po miesiącu MINTOS daje ci w mordę.
@HenryMorgan: też mam zablokowany referal (nie ten z blogu growing.money - ten akurat jest Adama więc bez obaw). Otóż ktoś skopiował mój wpis na wykopie z kwietnia tego roku (podsumowanie kwietnia), wrzucił na swoją stronę łącznie z referalem (wtedy nie wiedziałem, ze nie można go publikować) i tyle. Brak kontaktu z gościem, mintos twierdzi, że to moja wina, bo w ogóle nie powiniem go publikować online.
@shaki24: Dla osoby udzielającej linku polecającego, to rzeczywiście problem ciężki do rozwiązania. Mintos musiałby wprowadzić kody jednorazowe. Jednak jesteś świadomy tego, że już na tym nie zarabiasz. Natomiast to, że nic nie robią z już zablokowanymi i nadal możesz się z nich rejestrować nie dostając żadnej informacji o tym, dla mnie to... czuję się przez nich oszukany.
@TompsonzPolski: @shaki24: @hu-nows: skontaktowalem sie mintosem i niestety kolejny kontakt z supportem i kolejne negatywne doswiadczenie. Podejscie do klienta ... dnio. Przechodzac do rzeczy : jesli nawet osoba 3cia udostepni wasz link na jakims forum (np moj albo @shaki ) to wszystkie bonusy zostana anulowane a bonusy ktore juz otrzymalismy moga zostac odliczone od naszego konta. Mintosa nie interesuje kto udostepnia wasz link, liczy sie ze mozna go wyszukać
SPRAWA ROZWIĄZANA.

Ostatecznie uznali swój błąd i wypłacili bonus. Podobno mają ulepszyć system polecań, żeby w chwili rejestracji wiedzieć czy zwrot będzie się należał, czy nie.