Wpis z mikrobloga

Siemka potrzebuje około 15k żeby zainwestować lecz w banku nie dostanę kredytu. Z pomocą przychodzą chwilowki i tutaj moje pytanie czy brał ktoś taki kredyt na 2/3 lata i czy miał jakieś problemy gdy w terminie wszytsko spłacał i czy zawsze do spłacenia z prowizja była taka kwota jaka była ustalona podczas brania kredytu. Jeśli nie było problemu to jakie najlepsze chwilowki polecacie. #chwilowki #provident #pozyczka #wonga
  • 19
@shaki24: No wlasnie mam za sobą już pare chwilówek ale na mniejsze kwoty i wszytsko spłacone w terminie i żadnych problemów lecz 15k to już trochę więcej wiec zacząłem szukać opini na necie i trochę mnie zniechęciły ale najwidoczniej te opinie są ludzi typu „pani redaktur kazali podpisać my nie czytali a tera trza splacac”
@hora_guowa: Masz może jakiś bank, gdzie masz stałe dochody? Ja od czasów studenckich mam konto w PKO BP. i w teorii nie miałem rokowań na kredyt z racji tego, że miałem umowy o pracę tymczasową. Ale babka sprawdziła, że co miesiąc mam stałe przychody na konto od kilku lat i zdecydowała mi się dać kredyt na 23 tys. Czyli tyle ile chciałem. Może warto iść tym tropem?
@hora_guowa: dokładnie coś w tym sylu: "złapali mnie na ulicą, siłą zaciągnęli mnie do biura, ja pożyczki drogi sądzie nigdy w życiu nie chciałem wziąć, to ich wina, oni mnie te pieniądze drogi sądzie siłą do ręki wcisnęli, przystawili dildo do głowy i kazali umowę podpisać. No wzięłem wysoki sądzie, bo jak dają to bierę, przecież kto by nie brał. No i teraz muszę spłacać raty? A niby z czego? Mańka