Wpis z mikrobloga

Mam problem z importowaniem zdjęć z iPhone X na komputer (Lenovo y580). Jeżeli próbuje robić to przez aplikacje windowsa zdjęcia to po chwili wyskakuje ze nie można znalezc urządzenia albo jak już znajdzie to podczas wyszukiwania nowych zdjęć się zacina i zawiesza cała aplikacja albo jak już znajdzie i kliknę importuj to ze wystąpił błąd sprobuj ponownie. Jeżeli próbuje kopiować zdjęcia manualnie to znaczy otwieram folder Iphona i przeciagam zdjęcia na kompa to pare zdjęć skopiuje po czym wyskakuje komunikat urządzenie podłączone do komputera nie działa i przerywa. Po tym komunikacie przestają się również otwierać zdjęcia z folderu iPhone. Jak go odłącze i podłączę to znowu skopiuje kilka i to samo. Próbowałem dwóch różnych przewodów w tym nowego. Windows 10. Co może być powodem i jak to naprawić?

#komputery #komputer #iphone #iphonex #apple #windows #windows10 #smartfon #zdjecia #aplikacje #technologia #lenovo
  • 17
@Matszu43: Są usługi chmurowe jak OneDrive który jest wręcz wbudowany w Windows 10. Zainstaluj go sobie na iPhone, daj tam opcję synchronizacji zdjęć i patrz jak ci się same pojawiają na komputerze.

Tylko w obu tych miejscach rzecz jasna musisz być zalogowany na własne konto Microsoft.
Ogarnalem ze chodzi o filmy. Jak ściągam manualnie to zdjęcia przechodzą a w momencie kiedy natrafi na film to się zawiesza. Sprobuje usunąć wszystkie filmy i spróbować jeszcze raz.
@Neon1992: mam najnowsza i dupa. Do pewnego momentu pobiera i przerywa. Jak usunąłem wszystkie zdjęcia zrobione po aktualizacji iPhone na iOS 11 czyli tej od kiedy są nowe formaty to zgrywa normalnie. Ale zdjęcia w nowym formacie to się zacina. Najczęściej zacina się na filmach. Ogólnie problem rozwiązałem w ten sposób ze w ustawieniach na telefonie ustawiłem tak żeby robiło foty w jpg. Ale tych 2k zdjęć które zrobiłem w ostatnie
@kotok: tak. problem byl nastepujacy. Apple jakis czas temu wprowadzilo nowt format zdjec. I jak sie robi w tym formacie to windows ma czasami problemy z importem. zmien w ustwaieniach iphone na stary format. w ustawieniach aparat, formaty, i ustaw najbardziej zgodny bo domyslnie po aktualizacji jest high efficiency. i teraz jest juz ok. Jezeli chodzi o tamte zdjecia ktore już zrobiles w tamtym formacie to ja te co potrzebowalem to