Wpis z mikrobloga

#fut #fifa20

Ale ta gra jest frustrująca. Wczoraj w LW bilans 12-7. Na dziś zostawiłem sobie spokojne wygranie 2 meczów żeby wbić Gold3. Dzisiaj 1-10 i kończę z 13-17. Delay, koszmarna powtarzalność podań, ostatnie mecze czułem się bezsilny. 3x przegrałem karne, 2x dogrywki. Chyba lepiej grać sobie spokojnie Squad Battles.
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@19karol90 robiłem tak, grałem na 4 raty dziś. Te historie z fatalnymi bilansami w niedzielę, które często padały pod tagiem trsktowalem jak jakąś fikcje. Dziś spotkało też mnie.
  • Odpowiedz
@19karol90 robiłem tak, grałem na 4 raty dziś. Te historie z fatalnymi bilansami w niedzielę, które często padały pod tagiem trsktowalem jak jakąś fikcje. Dziś spotkało też mnie.


@1koziolek: miałem podobną sytuację wczoraj miałem bilans 13-7. Dziś 10 meczy przegrałem pod rząd, ehhh...
  • Odpowiedz
  • 0
@Rafixo czyli nie ma już nadziei.

Trzyma mnie przy grze fakt, że to gra o piłce nożnej z niezłym pomysłem na tryb online. Ale kiedyś trzeba odpuścić, bo to ma efekt odwrotny do zamierzonego, zamiast relaksu ma się frustrację.

W ogóle mam wrażenie, że EA bazuje wyłącznie na dobrym pomyśle i tym, że 25 lat temu zgarneli dobra umowę z federacja najpopularniejszej dyscypliny sportu. Co by się nie działo, gra i tak
  • Odpowiedz
@1koziolek: ja w sobotę miałem bilans 8-0. Co się stało wieczorem i w niedzielę? Nagle przestałem umieć grać. W ciągu kilku godzin i dzień później. Zrobiłem 20-9. Od stanu 8-0 nagle zrobiło się 9-5 xD
  • Odpowiedz
@1koziolek: Ja tydz temu 13-10 skończyło sie 13-17 i na kłótni z dziewczyna, pieśniach w ścianę itd xd ta gra jest #!$%@?. Dzis na szczęście 14-14 i #!$%@?. Zostawiłem na ndz późny wieczor/noc bo jutro wolne i mega roznica w grze. Ale i tak miałem 13-11 i myslalem ze znowu to samo sie #!$%@?, 2 razy karne, bramki z dupy
  • Odpowiedz