Wpis z mikrobloga

@Larsberg:
Ja pamiętam jak pierwszego wiedźmina dało się hackami odpalić na zintegrze GMA 950 żeby chodził na pierwszym lapku kupionym gdy szedłem na studia (HP NX7300 z Core (nie-2) Duo 1,86 Ghz/ 512MB ram). O ile w I akcie miałem 10 fps, to na bagnach przez te #!$%@? krzaki spadało do 5. I tak przeszedłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Larsberg: Ja się dziwię, że Stalker jest zupełnie grywalny w 15 FPS-ach – ważne, żeby to była stała wartość. 25 jest OK, a 50 to już #!$%@? zupełny luksus.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@smk666: przeszedłem pierwszego stalkera na gf 3, miałem 15fps jak patrzyłem pod nogi. Tak właśnie cała grę przeszedłem, nie liczyłem ile razy zginąlem.
  • Odpowiedz
@Larsberg: Athlon 1700+, GeForce 4 mx 440 64MB, 256MB RAM i dysk 40GB. Najpotężniejszy komp w całej szkole :) Morrowind śmigał, nawet na Dooma 3 i pierwszego Far Cry starczyło. To byli czasy
  • Odpowiedz
@korni007: Ale #!$%@? kocopoły. Wciągających gier SP nie brakuje. Wręcz przeciwnie. Z każdym rokiem stoją na coraz wyższym poziomie czego przykładem jest choćby seria Wiedźmin gdzie każda kolejna cześć była jeszcze lepsza. GreedFall którego teraz ogrywam wciągnął mnie na jakieś 50 godzin. To o czym piszesz chyba odnosi się do gier od EA typu Battlefield.
  • Odpowiedz