Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak mój przyjaciel chciał jakoś powiedzieć rodzinie, że jest gejem, ale bał się ich reakcji, więc miał nadzieje, że jak przekaże jakąś dobrą informacje i te "gorszą" to jakoś pójdzie.

Toteż w dniu otrzymana wyników matur powiedział rodzicom zarówno o swojej orientacji jak i o tym, że miał najlepszy wynik w szkole.
Efekt? Jedyne co rodzice umieli wykrztusić to to, że się zawiedli ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #przemyslenia
  • 55
byc zawiedzony, informacja ze wnukow nie będzie?


@Sweet_acc_pr0sa: To ludzi żyją tylko po to żeby się rozmnażać jak króliki, każdy musi być buhajem rozpłodowym? Nie ma w życiu ważniejszych i wynioślejszych rzeczy i zadań? Poza tym nie wiem czy wiesz ale gej też może być ojcem, są na to sposoby, ale Ty się już niestety nie dowiesz bo PiS zablokował edukację seksualną w szkołach. ( ͡º ͜ʖ͡º
@StaryWilk: nikt nie twierdzi, że nie będą się cieszyli. Już narzucasz jakieś ograniczenia na bycie inteligentnym i wykształconym (co jeśli nie są?). Nie stworzy normalnej rodziny (gdyby mógł to by nie byli zawiedzeni).
no raczej nie ma, każdy gatunek dąży i żyje żeby dać potomstwo więc zawód jest uzasadniony


@PiszeCzasen: Nie każdy. Np. wszystkie gatunki eusocjalne nie dążą do posiadania potomstwa przez każdego osobnika. W większości gatunków społecznych nie wszystkie osobniki posiadają potomstwo (tylko np. samce alfa). I w przypadku homo sapiens tylko 40% mężczyzn posiadało potomstwo przed rewolucją neolityczną.

Potomstwo jest żadnym celem dla współczesnego człowieka. Spłodzić dzieci możemy nawet sztucznie - już
Porównujesz to z bawieniem wnuków? Żart


@PiszeCzasen: jak możesz bezduszniku porównywać szczęście i spełnienie zawodowe mojego dziecka z MOIM prawem nie towarem do zabawy z dzidzią jak będę próchnem

Tylko potwierdzenie tezy że dzieci ma się tylko i wyłącznie ze swoich egoistycznych zachcianek i korzystania ze słodyczy i młodości innego człowieka. A potem gdy będziemy starzy ma nam jeszcze dostarczyć rozrywki bo to jest najważniejsze XD
jak możesz bezduszniku porównywać szczęście i spełnienie zawodowe mojego dziecka z MOIM prawem nie towarem do zabawy z dzidzią jak będę próchnem

Tylko potwierdzenie tezy że dzieci ma się tylko i wyłącznie ze swoich egoistycznych zachcianek i korzystania ze słodyczy i młodości innego człowieka. A potem gdy będziemy starzy ma nam jeszcze dostarczyć rozrywki bo to jest najważniejsze XD


@MPXD: Napisz to jeszcze raz, bo nic w powyższego nie wynika i