Wpis z mikrobloga

Cała ta dynamiczność i pewność siebie jet c---a warta, rzucam wszystko co robiłem do tej pory i zaczynam n---------ć ostro w gry. P------ę real, to jest świat dla j------h ciot, które chcą żyć w matriksie i próbują spełniać oczekiwania narzucone przez innych. C--j z tego, że 95% ludzi jest kalekami interpersonalnymi niepotrafiącymi wyartykułować swoich myśli w obawie przed oceną. C--j z tego, że 95% ludzi nie umie żyć, próbują, ale im to nie wychodzi. Zostali pochłonięci przez frazesy wykreowane przez popkulturę. Męczą się z życiem że ja p------e chcąc osiągać więcej oraz polepszać swój status społeczny. G---o on daje, tak samo jak spełnianie swoich krótko jak i długoterminowych celów. Wszystko jest o kant d--y rozbić. Jeżeli już osiągniecie co chcieliście to dojdziecie do wniosku, że to g---o znaczy i nic wam nie daje, bo po prostu przyzwyczaicie się do nowej sytuacji.
Mógłbym jeszcze się rozpisać, ale p------e to wszystko, szkoda strzępić ryja. J---ć ten świat, loguję się do życia na steamie. Zostaję #przegryw w oczach miernot z reala, według mnie w tym momencie odnoszę zwycięstwo. Elo.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach