Wpis z mikrobloga

Lol, Gola wcale nie kłamał, że na szóstkę mają już kilkanaście potencjalnych pojedynków, z których muszą wybrać osiem.
Najman - Piechowiak
Linkiewicz - Luxuria Astaroth
Tromba - Blonsky
Sobota - ???
Kizo i Jongmen mają podobno walczyć na szóstej gali (raczej nie ze sobą)
Kubańczyk - L-Pro?
Piotr Szeliga, który już dawno temu pisał, że ma kontrakt i w grę wchodził Patryk2703
I jeszcze mnóstwo ludzi typu Warszawski Dresik, Stifler itd.

Chyba będą musieli robić gale co dwa miesiące, żeby ci wszyscy ludzie mogli walczyć :D

#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@sartek: jest jeszcze piotr strzała vs patryk2703, może ktoś z WK - nagle trenują sporty walki, szeliga się obsrał z tego co pamiętam
  • Odpowiedz
@sartek: Gdyby tak było to zapowiada sie najnudniejsze fame mma. Najmana kazdy widzial wiele razy, Piechowiak brak fejmu i zainteresowania, linkiewicz widzielismy dwa razy i w sumie nic nie pokazala, Luxuria kto to?, Tromba ,Błoński i Sobota mnie osobiscie nie ciekawia ale to juz gusta. Kizo z Jongmenem raczej bez szans. Kubanczyk z L-pro nudy. Piotr Szeliga nie wiem kto to moze moje niedoinformowanie XD
  • Odpowiedz
Z kąd bierzesz te dane? Jakie zawody? Puchar sołtysa? Ja nic nie biorę i wyglądam lepiej, nie jestem tak niesymetrycznie dociety. Przecież bocian nie ma nóg, rzeźby pleców. Typowy styl dyskotekowy i do tego jest mega wąski z tąd jego kompleksy na tle prawdziwych kulturystów. Nie każdy będzie robił z siebie zakompleksionego błazna po nieznaczącą blachę i opakowanie białka. Jak coś robić to jak najlepiej a nie płakać do internetu
  • Odpowiedz