Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Herbatlinka: buty są spoko :) ale te rajstopy wyglądają trochę tak bazarkowo... Nie wolisz zwykłych, czarnych pończoch z koronką? Sukienka... jw.
Ale wiesz- każdy ma inny gust i nosi to, co chce :* Z drugiej strony każdy ma prawo do opinii i moja jest taka, że te rzeczy razem zestawione wyglądają trochę kiczowato :/
Ja bym założyła do tych butów czarne ponczochy z koronką i jakąś jednokolorową sukienkę/ spódnicę :) Ewentualnie
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: ale te koronki są na wysokości koronek w pończochach i są ukryte pod sukienką, tylko do zdjęcia ją podciągnęłam :) a tak, to rajtuzy są czarne gładkie, kryjące :) pończochy też noszę, ale ostatnio mi było coś za zimno z rana.
Dziękuję Ci za opinię! Bo w sumie, to nigdy nie umiałam się ubrać xD
  • Odpowiedz
@Herbatlinka: na zdjęciu wyglądają tandetnie, ale to najwyraźniej wina oświetlenia. Haha domyśliłam sie, że są pod sukienką :D No właśnie, to jest najgorsze jesienią i zimą- że człowiek chce założyć pończochy, ale jednak jest za zimno. Ja osobiście nienawidzę rajstop, czuję się w nich jak stara babcia.
Ale nie ma za co! Grunt, żebys Ty się dobrze czuła i rozumiała, że jest hejt, i konstruktywna krytyka. Mi chodziło o to drugie.
  • Odpowiedz