Wpis z mikrobloga

Byłem kiedyś z kolegą na basenie i narobiłem przypału. Czasami bawimy się w "holenderski holownik". Zabawa polega na tym, że podpływasz do gościa od tyłu, atakujesz jego odbyt stosując technikę "palec-grzebalec", zakotwiczasz się, tak jakbyś palcował żeńską pochwę, tylko że to jest odbyt kolegi, odwracasz się, zaczynasz płynąć, ciągnąć kolegą za dupę i wydajesz dźwięk w stylu "pyr pyr pyr pyr pyr" że niby jesteś statkiem holującym xD Jest to niewinna zabawa, tylko że problem polegał na tym, że raz się pomyliłem i zakotwiczyłem...obcego faceta, bo miał podobne kąpielówki i był ogólnie podobny od kolegi. Dostałem bana na korzystanie z tego basenu.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #sport #seks
  • 16
  • Odpowiedz
@stulejka-z-przerzutami: Znam to. To jeszcze nic, najgorzej jak ten obcy gościu nie chciał się odczepić zaciskając odbyt i musiałem tak z nim iść do jego domu by usłyszeć jak mówi do żony "Ty stara #!$%@? zmarnowałaś mi 25 lat życia, odpływam stąd w #!$%@? pyr pyr pyr pyr".

Wtedy poszliśmy do mojego domu, mama zrobiła mielone ale musiałem jeść lewą ręką, bo ten wąsaty typ cały czas chce być holowany. Matka
johnkashtan - @stulejka-z-przerzutami: Znam to. To jeszcze nic, najgorzej jak ten obc...

źródło: comment_97ZdKqH1ejrEhBHfSY4HdOwYvgPvbdb6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@stulejka-z-przerzutami:

jedź z kumplem
nagle chwyć jego nogę zamiast drążka skrzyni biegów
obaj się śmiejemy, ja ściągam jego spodnie
zaparkuj auto podczas pieszczenia jego jajek
kumpel się śmieje bo wie że to jest żart xDD
zacznij ssać jego #!$%@? na tym pustym parkingu
prawie zadław się jego #!$%@? ponieważ krztusisz się ze śmiechu
kumpel także śmieję się jak #!$%@?
zaczyna wydawać dźwięki jak ciuchcia i wrzeszczeć 'BROJOB BROJOB! HOHO HOHO xD'
  • Odpowiedz