Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na piwerku z kumplami na mieście i wyszło tak że w sumie wylądowaliśmy w klubie. To co tam #!$%@? się działo to przecież najczystsza prawda i jakby słowo stało się ciałem z tego co tu się opisuje, a wiele osób zaprzecza, że tak nie jest. #p0lka jak #!$%@? lgnęły do murzynów itp a ci #!$%@? nawet palcem nie skinęli, nie oglądali się za bardzo na nie gdy te odjebywały taniec godowy przed ich knagami. Gdzie nie spojrzysz tam ramiączka od stanika już na wysokości łokci, cycki w przód, dupa kręci się szybciej niż globus na przyrce w 3 klasie. A murzynki z nóżki na nóżkę, między sobą śmieszki A to w sufit popatrzy A to pójdzie na chwilę i pogada z kimś innym A te nadal #!$%@?ą na parkiecie dla nich jak dla saudyjskich szejków tyle że bez srania na środek parkietu.. za to jak jakiś polaczek podszedł zapytać czy zatańczy jedna czy druga albo podbił po prostu to te na pięcie, koleżanka rescueteam i tyle w temacie. I jak tu ma być normalnie kiedy potem jedna Julka z drugą Kamilką i dzieciaczkiem z takich bolcowań szukają stabilizacji i nikt nie ma prawa ich oceniac xd śmieszne te nasze dziewczyny, nie skalane myśleniem takie ¯_(ツ)_/¯ #gownowpis #impreza #kluby #poznan #hatfu #rozowepaski #erasmus #patologia #zalesie #polska
Pobierz Pociongowy - Byłem wczoraj na piwerku z kumplami na mieście i wyszło tak że w sumie w...
źródło: comment_9nJGvfx6TeGp5VaS2Y32tovjUrdirs6s.jpg
  • 4
@Pociongowy: przecież nie od dziś wiadomo , że do klubu idzie się w sumie po jedno. Ty jakbyś chciał przeleciec dziewczynę to szukałbyś takiej co Cię podnieca czy takiej żeby Ją tylko z litości puknąć bo Ci się szkoda zrobiło?