Wpis z mikrobloga

  • 0
@LajfIsBjutiful ziomeczku, skoro masz takie o sobie zdanie i tak #!$%@? na życie bo niby cie nic nie czeka to czemu nie zaczniesz podbijać do jakichkolwiek dziewczyn? I tak nic nie tracisz
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: I właśnie w taki sposób przegryw jak dorosnie to psuje psychikę takiej nastolatce przez to że on chce się wyżyć za to jak on strasznie cierpiał w wieku nastoltnim.

Tfuu pluje na takich bo przez takich szerzy się patologia przez niepoprawnie rozwinięte nastolatki często dodatkowo z chorobą psychiczną i nalogami.

Nie mogę się doczekać jak edukacja seksualna wejdzie do szkół i za kilka lat taki przegryw już nic nie
  • Odpowiedz
@Tostownica: niestety niektorzy rzeczywiscie tacy sa. Ja gdybym poznal jakas wartosciowa, sympatyczna 16-18 latke to bylbym w stanie ja normalnie pokochac I z nia byc. Ale juz za stary na takie dziewczyny jestem. W styczniu bede miec 25 lat I tez mi jest przykro ze nie bylo mi dane przezyc mlodzIenczej milosci
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Zgadza się i jeszcze do niedawna wyrzucano z tagu każdego, kto choć raz w życiu uprawiał seks. Zapewne nadal jest sporo osób, które nie uznają za przegrywa kogokolwiek, kto nie jest prawiczkiem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz