Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: W mitologii raczej. Naprawdę nie ruchają.

tak, bo cała reszta nie ma znaczenia tylko wsadzenie penisa w pochwę xD takie spłycanie problemu pomijając całe góry innych zagadnień problemu est aż niesmaczne.


@LajfIsBjutiful: Jeśli wkładasz penisa w pochwę to nie jesteś przegrywem.
  • Odpowiedz
tylko że to by sprowadzalo cały problem do nie ruchania które można mieć już od około 150zl


@LajfIsBjutiful: Zdania na ten temat są jak widać podzielone, choć przeważa chyba pogląd, że seks za kasę = masturbacja, więc nie liczy się do wychodzenia z przegrywu. Jeśli jakakolwiek kobieta zechciała z tobą seks dla przyjemności, tzn. że uzyskałeś jej akceptację i nie jesteś przegrywem.

Sam często na tagu powtarzam definicję przegrywu, jako
  • Odpowiedz
Tylko pół roku?


@PanDarcy: No tak. Wg Rafała Olszaka. I ja się z tym zgadzam, to rozsądny czas na uznanie kogoś za incela.

(nawet jak ktoś się pochwali seksem wiele lat wstecz, to jest pozbawiany miana przegrywa)


@PanDarcy: Dlatego mnie wiele osób oskarża że nie jestem przegrywem. Ale nim jestem.
  • Odpowiedz
Jak możesz się porównywać z prawiczkami, którzy nie mieli żadnego intymnego kontaktu?


@PanDarcy: A jak #!$%@? 20 latek może się porównywać z 30 latkiem?
Czas zweryfikuje ich przegryw.

Może większości się nie podobasz, ale komuś się
  • Odpowiedz
@PanDarcy: Dlaje nie wiem skąd.

Mówię przecież: nie byłem incelem - nie byłem przegrywem. Jestem incelem - jestem przegrywem.

A tak poza tym przez większą część życia jestem incelem. 99,99% moich orgazmów jest z masturbacji a nie seksu. Więc kwalifikuję się jako przegryw.

Ponadto nie mam par na tinderze (zawsze miałem na takich aplikacjach zerowe powodzenie).
  • Odpowiedz
@PanDarcy: Nie. To bez sensu. Tak to każdy normik był kiedyś przegrywem i z niego wyszedł.

Z resztą jak taki przegryw przerucha się w 5 minut raz w życiu z jakąś laską to on z tego powodu do końca życia już nie będzie przegrywem? Dalej nim będzie, dalej będzie incelem (po pół roku można to oficjalnie uznać :D) dalej będzie tak samo nieszczęśliwy.
  • Odpowiedz
@Solstafir: No bywał ten temat poruszany, ale nie wiem jaki jest oficjalny wiek stania się przegrywem (tzn. kiedy prawictwo przestaje być normalne). Osobiście ustaliłbym go na 20 rok życia, ale do tego w sumie przydałoby się jakieś głosowanie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz