Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki,
Może macie jakiś pomysł, bo mi się już skończyły ()
Mianowicie jestem zamężna. Od rana do nocy zasuwam, klienci, dodatkowi klienci, gotuje, sprzątam, piorę i jestem front manem tej rodziny. Ogólnie śpię po 6h i to sukces. Mój mąż za to siedzi na etacie i... nic więcej. Po pracy wymaga obiadu, ogarnięcia wszystkiego wokół niego, a sam nic nie daje od siebie. Padam na twarz, a on tego nie widzi. Potrafię pracować po 16h dziennie (jak chyba każdy na b2b), po jednym kliencie zaraz udzielać korków, rozkręcać swój pomysł, a on nigdy nie pochwali. Nie pomoże w domu z własnej woli. Wypomina tylko, że co jeszcze nie jest zrobione.

Co do kasy, to podział jest średnio sprawiedliwy - dla mnie. Podział taki, że ja dokładam się na funkcjonowanie tej rodziny jakieś 2x więcej niż on. Jemu źle, że za mało place. Proponuję w takim razie zamianę, to foch, że on gorzej na tym wyjdzie. Co chwilę są kłótnie o najmniejsza rzecz (i to zazwyczaj nie ja zaczynam, bo nie mam na to siły), a do tego wiecznie narzeka na wszystko.
Jestem brzydka jak noc, w życiu nie miałam partnera poza nim, na ulicy nikt nawet na mnie nie spojrzy. Rozmów też już próbowałam, nie dzialaja () co ja mam zrobić?

#zwiazek #anonimowemirkowyznania #rozwod

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 31
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim nie pytaj o takie rzeczy na Wykopie :D
Nie potrafisz postawić na swoim bo masz zaniżoną samoocenę i boisz się, że go stracisz, tak wynika z ostatniego zdania. Albo się na to godzisz albo postaw na swoim:
- Postaw mu warunki co ma robić w domu - skoro mniej pracuje powinien więcej robić w domu
- Ewentualnie jeśli nie to niech dokłada tyle samo siana co Ty do
@AnonimoweMirkoWyznania: założę się że sama na głos mówisz że jesteś dumna z tego że tak #!$%@? i ofen gardzisz tfu leniami co sobie grają w Cs po pracy. A potem cyk płaku płaku do poduszki że jednak #!$%@? jest fajne. W sumie to nie jest atak na Ciebie Mirabelko. Nie. Tak już zostaliśmy w tym kraju wychowani u nas jest kult dzikiego #!$%@?. I to przenosi się na młodych. Musisz to
@giorgioborgio: ja mam atopię i przy kontakcie z płynem do naczyń wychodzi alergia ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeden z nielicznych plusów atopii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: mam wrażenie że twój chłop ciebie wykorzystuje na kasę i przy codziennej robocie, postaw mu sprawę jasno że pół na pół albo do widzenia bo inaczej nic się nie zmieni
@AnonimoweMirkoWyznania: Zarabiasz więcej to płacisz więcej, jeśli facet zarabia 2k to nie oczekuj że odda 2k podczas gdy Ty zarabiasz 6k. Jeśli jednak prócz kwestii zarobków nie jest wesoło i zaczyna #!$%@?ć Cię jego widok to zastanów się nad przyszłością. Ale pewnie skończy się jak w kazdym polskim związku czyli zabierzesz mu resztki tego co m zostało + prawa rodzicielskie.
@Achajos: No teraz to poleciałeś :D Jak ma zabrać mu skoro to ona jest sponsorem większości rzeczy. Typ sobie będzie mógł gadać kolesiom jak go zostawi że to zła kobieta była i ledwo konsole udało mu się zabrać z domu :D

Gość może zarabiać Mniej to nic złego (chociaż ja bym nie mógł tak żyć) ale skoro ma dużo więcej czasu i mniej ambicji to chyba normalne że powinien wtedy ten
@Soko_l: Tak i nie. Uwierz mi że same zarobki to nie wszystko. Na przykłąd mieszkanie na kredyt z któego żona Cię wywala. Albo auto. Obie rzeczy musisz spłacać;
Gdyby mu zależało to by to robił. Tylko że - predzej czy później - i tak by skarlał w jej oczach jako facet który nic nie umie i nic nie robi. Kobiety po prostu take są ( ͡° ͜ʖ ͡°