Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rzeszow #psychiatria #psychiatra #psychologia #depresja

Jakiego psychiatrę polecacie w Rzeszowie(lepiej prywatny, chociaż NFZ też może być) i jaka cena?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Lepiej raczej na nfz. Zadzwon do medi-coru i zapytaj o termin. Chyba, że będzie jakiś dłuższy to prywatnie. Prywatnie, chyba inaczej nie bedzie cie traktował. Z tego co pamiętam, to gościu nie olewa pacjenta. Jak to często jest w przyadku innych lekarzy.
  • Odpowiedz
OP: @Spitter18:

ogólnie to nie mam jakiegoś większego problemu z depresją, a z nerwicą z którą jest coraz gorzej, wcześniej miałem nagłe ataki paniki(zespół lęku napadowego) tylko parę razy i to na mocnym kacu i sporo stresów, teraz to już mam po paru piwkach, a nawet nie muszę nic pić żeby atak nastąpił :( ostatnie 2 tygodnie to masakra jakaś, nie wiem czy to możliwe z przedawkowania nikotyny bo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chciałem Ci zaproponować najzwyklejszą rozmowę. Niestety na temat lęków, o których wspomniałeś nie wiem kompletnie nic. Gdybyś chciał się wygadać to jestem do Twojej dyspozycji. Kiedyś też miałem gorszy okres i wiem, że taka rozmowa może pomóc, ulżyć i sprawić lepsze samopoczucie. Dobrego dnia!;)
  • Odpowiedz
OP: @elLobo: ten medicor to na NFZ?

widzę na stronie, że nie ma możliwości rejestracji telefonowo
nigdy tego nie robiłem i wolałbym się zarejestrować właśnie w taki sposób..

widzę że częściej przyjmuje ten Koryl niż prywatnie, więc jest możliwość że czas oczekiwania będzie krótszy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Idz bezpośrednio do medi-coru. Wcześniej zapytaj sie kiedy przyjmuje. na miejscu wyrobią ci teczke, bez żadnych problemów. Pójdziesz z tą teczką do niego. Pogadacie godzine, coś ci wypisze. I tak to wygląda. Ja jezdziłem busem 50 km, także luz, nie ma problemów żadnych.
  • Odpowiedz
OP: @elLobo:

dobra zarejestrowałęm się, ale dopiero na styczeń i nie wiem co do tego czasu robić.

chociaż rok temu też w listopadzie się chciałem zarejestrować, był termin na luty i zrezygnowałem i potem żałowałem, ale wtedy nie było to tak nasilone i w sumie nie szedłem wtedy z tym co mi
  • Odpowiedz