Wpis z mikrobloga

  • 10
Filmik nagrywany przeze mnie w warsztacie wyjaśniający mam nadzieję zarzut pt. "to nie świeci, zdjęcia kłamią"

Przy okazji oczywiście się rozgadałem i na filmiku który powinien trwać 1 minutę gadam 5. Ale mówię trochę o pigmentach, pokazuje tryt i robię błędy językowe więc miłego oglądania - filmik usunę za tydzień żeby mi nie zaśmiecał własnego YT - nagram w końcu coś porządniejszego ( ͡º ͜ʖ͡º)

#taktoswieci #rozkminkrzaka
bkwas - Filmik nagrywany przeze mnie w warsztacie wyjaśniający mam nadzieję zarzut pt...
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Tamerlan już parokrotnie mi się zdarzało, a nie chce mi się tłumaczyć za każdym razem - szczególnie zarzut przekłamania na zdjęciach, bo zawsze przykładam do tego wagę a zdjęcia robię samemu.

PS: Jutro obróbka Jezusa :D
  • Odpowiedz
@bkwas: Hej, artysto. Piękne te Twoje prace. Możesz polecić jakąś żywicę? Chciałem zrobić dziewczynie coś spersonalizowanego i przymierzam się do kupna żywicy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@gardan na początek stanowczo gloss coat z modelarnia24.pl - zywica dość prosta i bezproblemowa, mieszanie w proporcjach 100:50 i do tego szybko twardnieje bo wystarcza 24-30h w 25 stopniach żeby była całkowicie twarda, po 48h można bez problemu szlifować i polerować a to rzadkość.

No i 45zł za litr to naprawdę spoko cena, cześć rzeczy u mnie jest właśnie na tej żywicy :)

Ja się zresztą przygotowuje powoli żeby zrobić porządny zestaw
bkwas - @gardan na początek stanowczo gloss coat z modelarnia24.pl - zywica dość pros...

źródło: comment_2V0r4LArv9oDAYPoKwKvAEwcEpsXSyqX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bkwas: Świetny pomysł z tym zestawem. Sam bym chętnie kupił, żeby nie szukać w całym internecie i nie musieć się doktoryzować z każdego składnika. Jedynie mi nie odpowiada epoksydowa ale UV, bo musi szybko twardnieć. Chciałem zrobić wiele warstw i nie będę czekał 2 tygodnie :-).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gardan UV cholernie droga, ciężko znaleźć coś fajnego w dobrej cenie poniżej 300zl za litr, tanich nie testowałem więc tutaj się nie wypowiem...

Ale uwierz - i mnie kusi UV, mógłbym tyle rzeczy naraz zrobić ;D

A z zestawem zobaczymy, testuje cały zestaw na jednym wykopku który dostał całą instrukcję, zrobiłem dla niego zestaw z żywicą, różnymi pierdołami potrzebnymi do mieszania, kwiatami pigmentami i waga jubilerską - sam jestem ciekawy co zrobi,
  • Odpowiedz
UV cholernie droga, ciężko znaleźć coś fajnego w dobrej cenie poniżej 300zl za litr, tanich nie testowałem więc tutaj się nie wypowiem...


@bkwas: Jedynie na aliexpress. polskie sklepy i tak z Chin sprowadzają. Ale faktycznie tanio nie jest.
  • Odpowiedz
@bkwas: W Polsce chyba tylko jeden sklep ma tę żywicę z aliexpress. To dobry pomysł ją sprowadzać. Jednak upewnij się, jak wyglądają sprawy prawne - bo nie wiem, czy tego typu produkty nie muszą mieć jakichś certyfikacji unijnych.
Jeszcze Ci tylko powiem, że jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Realizujesz swoją pasję, robisz kreatywne rzeczy, sklep wygląda profesjonalnie. Tak trzymaj i się, dalej rozwijaj.
  • Odpowiedz
Mireczku wracam właśnie że zlotu knives.pl czyli CEKE 2019 myślę że wpasowałbyś się tam ze swoim rękodziełem w przyszłym roku, przemyśl sprawę :)
  • Odpowiedz