Wpis z mikrobloga

@L3gion: Gdy byłem młody też miałem podejście "niech giną, przetrwają najsilniejsi". Problem w tym, że ci ludzie mają często rodziny i ich dzieci nie są niczemu winne, a przegrały już na starcie. Część miała po prostu gorszy okres w życiu i już nigdy się z niego nie wydobędzie, bo łatwo wpaść w spiralę.

A przede wszystkim - te wszystkie gównoparabanki umożliwiają branie lewych kredytów na kradzioną tożsamość, to jest bandytyzm w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoMercyIncluded: Rozumiem, ale co innego być w krytycznej sytuacji. Ja mówię o dużej grupie ludzi którzy biorą kasę z parabanku na fajfona czy TV 100 cali bo żadna normalna firma nie da im rat z minimalną krajową. Takich mentalnych rodzynek jest pełno w tym kraju.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoMercyIncluded: mojej znajomej ktoś ukradł dane w 2016 roku, policja co prawda umorzyła postępowanie, ale wysłała do wszystkich znanych sobie instytucji informacje, że było przestępstwo. Miesiąc temu koleżanka dostała nakaz zapłaty za jakąś pożyczkę od firmy, której nawet nazwy nie pamiętam xD ciekawe jak to się skończy, okropne to jest, zakaz brania pożyczek przez internet (chyba, że przez profil zaufany) też powinnien być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanMaglev: rozumiem twa trwogę dotycząca postaci Pana Fronczewskiego w reklamie takiej pożyczki, ale co do samej wongi to nie mam pojęcia o co ludzie dają jobe, dam swego czasu korzystalem, oprocentowanie nie jest jakieś #!$%@? a jak spłaca się w terminie to problemów nie ma.