Wpis z mikrobloga

@PanMaglev: Kiedyś czytałam z nim wywiad, że praca w teatrze nie wiąże się super z hajsem. Filmów też wiele się nie robi, gdzie on by pasował. Nie zapominajmy, że p. Fronczewski ma swoje latka i nie w każdej roli się już odnajdzie. Dodatkowo, z tego co pamiętam, opiekuje się chorą matką, więc trochę hajsu też trzeba na to wydać.

Tak czy siak, smutne bardzo, że musi się chwytać gówno reklam by
@PanMaglev nie, nie podobana. Garnki to cwaniactwo i naciąganie, a co złego jest w chwilówkach? Ludzie czasem potrzebują szybkich, krótkotrwałych pożyczek, takie firmy są potrzebne. Wonga ma bardzo dobre warunki, i działają zgodnie z prawem. Sam kiedyś potrzebowałem i brałem u nich pożyczkę, spłaciłem w terminie i nie miałem problemu. Nie ich wina, że ludzie to dzbany, żyją ponad stan, potem nie mają za co płacić i zbierają im się odsetki miesiącami
m.....k - @PanMaglev nie, nie podobana. Garnki to cwaniactwo i naciąganie, a co złego...

źródło: comment_WApVkCd9uDBvy3bgi0pafMqie2FWTE9j.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meshack: żeby była jasność to nie dotyczy konkretnie Wongi, ale były wśród chwilówek firmy, które no doradzały jak ukryć dług przed najbliższą rodziną albo oprócz sporego RRSO dorzucały dodatkowo płatne opcje i to sporo płatne. Rynek chwilówek zdaje się, że się ucywilizował, ale to wciąż tak jak z pewną "modelką" oraz środkami na wybielanie odbytu - niby wszystko legalnie, ale opinie psuje.
@PanMaglev: @banjo: Ja także, kopałbym jak kurczaki tych #!$%@?ów, ale najwyraźniej to zbyt dobry biznes i kilka grubych ryb ma w tym udziały, skoro nikt nie ruszył tego tematu.

Pracowałem przy systemie informatycznym obsługującym jedną z kancelarii zajmującą się skupem długów. Jedną z kilku w Polsce. W bazie było 1.400.000 osób. Zobowiązania od kilkudziesięciu złotych do kilku milonów (to akurat graniczne przypadki), kilka miliardów złotych długów. Po tym, ile było