Wpis z mikrobloga

  • 162
@Harmonia: Ja nie mówię, że to jakieś przestępstwo, ale trochę to smutne, że osoba kalibru Fronczewskiego reklamuje (albo musi reklamować) moralnie wątpliwe pożyczki, gdzie podstawa działania opiera się na targetowaniu ludzi, którzy gdzie indziej kredytu nie dostaną.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Kiedyś czytałam z nim wywiad, że praca w teatrze nie wiąże się super z hajsem. Filmów też wiele się nie robi, gdzie on by pasował. Nie zapominajmy, że p. Fronczewski ma swoje latka i nie w każdej roli się już odnajdzie. Dodatkowo, z tego co pamiętam, opiekuje się chorą matką, więc trochę hajsu też trzeba na to wydać.

Tak czy siak, smutne bardzo, że musi się chwytać gówno reklam
  • Odpowiedz
@PanMaglev nie, nie podobana. Garnki to cwaniactwo i naciąganie, a co złego jest w chwilówkach? Ludzie czasem potrzebują szybkich, krótkotrwałych pożyczek, takie firmy są potrzebne. Wonga ma bardzo dobre warunki, i działają zgodnie z prawem. Sam kiedyś potrzebowałem i brałem u nich pożyczkę, spłaciłem w terminie i nie miałem problemu. Nie ich wina, że ludzie to dzbany, żyją ponad stan, potem nie mają za co płacić i zbierają im się odsetki
m.....k - @PanMaglev nie, nie podobana. Garnki to cwaniactwo i naciąganie, a co złego...

źródło: comment_WApVkCd9uDBvy3bgi0pafMqie2FWTE9j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meshack: żeby była jasność to nie dotyczy konkretnie Wongi, ale były wśród chwilówek firmy, które no doradzały jak ukryć dług przed najbliższą rodziną albo oprócz sporego RRSO dorzucały dodatkowo płatne opcje i to sporo płatne. Rynek chwilówek zdaje się, że się ucywilizował, ale to wciąż tak jak z pewną "modelką" oraz środkami na wybielanie odbytu - niby wszystko legalnie, ale opinie psuje.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: @banjo: Ja także, kopałbym jak kurczaki tych #!$%@?ów, ale najwyraźniej to zbyt dobry biznes i kilka grubych ryb ma w tym udziały, skoro nikt nie ruszył tego tematu.

Pracowałem przy systemie informatycznym obsługującym jedną z kancelarii zajmującą się skupem długów. Jedną z kilku w Polsce. W bazie było 1.400.000 osób. Zobowiązania od kilkudziesięciu złotych do kilku milonów (to akurat graniczne przypadki), kilka miliardów złotych długów. Po tym,
  • Odpowiedz