Wpis z mikrobloga

@Jednorybek: przed rozmową przejrzyj sobie pojęcia związane z obiektówką, fajnie by było jakbyś poczytał jeszcze o SOLID, obecnie podstawa to GIT, dobrze by było jakbyś znał podstawy SQL'a
  • Odpowiedz
@emdzy39: SQL opanowany (zapytania, tworzenie, usuwanie baz), SOLID w teori znam, chyba rozumiem Scruma, pojęcia obiektówki rozumiem, tylko doświadczenia zero, Git - też w teorii zrozumiany, przez brak większych projektów po prostu nie prowadziłem konta na GitHubie. Dodatkowo nie zrobiłem żadnego większego projektu i nie mam zaznajomionego żadnego Frameworku. Chyba trochę za wcześnie z tym wszystkim startuje :<
  • Odpowiedz
przez brak większych projektów po prostu nie prowadziłem konta na GitHubie


@Jednorybek: to przy mniejszym projekcie nje mozna zrobić git commit, albo stworzyć brancha? Przeciez nikt od ciebie nie bedzie wymagała roznicy między rebase, a reset, tylko podstawoe operację, które w pracy każdy używa caly czas.
  • Odpowiedz
@szwe: Gościu wie że nic nie umiem, ale pozwolił mi podszkolić się u niego, raz w tygodniu mam do niego wpadać na "zajecia" będzie dawał mi questy i służył pomocą, a ja będe mógł się przyuczyć do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz