Wpis z mikrobloga

Pytałem o to w zeszłym sezonie... do posiadaczy #ligamistrzow w #ipla - czy 4 dodatkowe kanały live PPV też wyglądają dziwniej niż dwa podstawowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2? Na tych dwóch obraz żyleta, na dodatkowej transmisji 4K jeśli występuje też, a na PPV3, PPV4, PPV5 i PPV6 dziwnie przycina - piłkę widać podwójnie, a nawet potrójnie. Telewizor Samsung. #cyfrowypolsat #polsatsport #mecz
  • 12
@RafiRK: No by pasowało - ale co ja mogę zrobić, żeby to zmienić (jeśli mogę?) Jak wyżej pisałem - kanały jako kanały mają obraz idealny, tylko 'transmisje live' czyli PPV3,4,5,6 takie bugi mają.
@RafiRK: Nie będzie dwóch piłek - raz jeszcze - oglątam to w Ipli, jest 6 meczów transmitowanych na: Polsat Sport Premium 1 i 2 - te są oznaczone w ipli jako kanały TV, a pozostałe to Polsat Sport Premium 3,4,5,6(PPV) są jako transmisje live i tylko na tych 4 taki problem występuje. Jakbym włączył mecz z kanału live tematu nie ma - obraz będzie idealny. ;) TV to osobny temat, tam
@Specjalista_Cyfrowy_Polsat: Dziękuję za zainteresowanie - SAMSUNG UE55MU6102. Pisałem do ipli w tej sprawie w październiku ub. roku, otrzymałem tylko informację, że (cytuję) "kanały Polsat Sport Premium mają dostępny obraz o wyższym bitrate i ilości klatek na sekundę.". Zewsząd jednak słyszę i nawet tutaj wyżej @smieszko_pierwszy napisał, że u niego tego problemu nie ma.