Wpis z mikrobloga

@KilY: Nie podałem. Pytali jak mnie podpisać. Mówiłem, że jestem współorganizatorem spotkania internautów portalu wykop.pl z LW. Pewnie ktoś w redakcji uznał, że tak będzie ok.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@MikolajSobczak1985 Coś się moim zdaniem to Pana tłumaczenie kupy nie trzyma. W takim wypadku podpisaliby Pana jako "współorganizator spotkania" czy coś takiego, a tutaj wyraźnie jest napisane Wykop.pl czyli musiał Pan tak powiedzieć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@MikolajSobczak1985 A dlaczego mieliby okłamywać widzów w takiej błahej sprawie? To bez sensu, może Pan im powiedział, że jest rzecznikiem Wykop.pl i współorganizatorem spotkania?
  • Odpowiedz
@KilY: Właśnie mogli.

Kiedyś jeden z portali zamiast napisać Radny Dzielnicy Oliwa napisał Radny z Gdańska. Innym razem też współorganizując spotkanie, w którym brał udział m.in. LW - "GW" po tym spotkaniu dała inną wersję relacji ze spotkania do wersji papierowej, a inną do wersji internetowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@KilY: #!$%@? to trollowanie radnego już jest. Jeszcze jakbym to było zabawne a powoli zaczyna obcierać się o żenade.
  • Odpowiedz
@MikolajSobczak1985: panie daj pan spokoj i odroznij zarty od powaznych tekstow. KilY sie naigrywa, bo im bardziej powaznie pan odpowiada tym smieszniej to brzmi.
A z takich powaznych rzeczy zapytam czy wg pana gait zaplacil za loze dużo czy malo i czy w ohole pownien wynajmowac loze?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Chochla Ojejku zawsze możesz dać buzi Panu Radnemu jak ci go szkoda. Zresztą to żadne trollowanie, by się Pan Radny za rzecznika Wykop.pl nie podawał to by sprawy nie było.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KilY: Ojejku zawsze możesz przestać robić idiote z innego człowieka. Nie dość, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to jeszcze jesteś aroganckim bucem. Pan radny ci wyjaśnił wszystko a ty breniesz w te swoje urojenia już nie pierwszy raz.

Także nie tłumacz się tylko skończ uprawiać tę prostacką szopkę na tagu.
  • Odpowiedz