Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Przegrywy ja nie wiem co wy macie za problem z wzrostem przecież jak wyjdziecie na ulicę to co chwila widać niskich mężczyzn z kobietami wiadomo że wyższy może i będzie miał łatwiej ale się nie skreślajcie z tego powodu że jesteście niscy a to że widzicie kogoś wysokiego z jakaś dziewczyną to sami pomyślcie czy jakaś laska by się z nim chciała wiązać na zawsze czy to tylko przelotny związek na pokaz lub głupia miłość trwająca max 3 miesiące. Nie wiem po co ja to piszę na wykopie gdzie większość ludzi tutaj gdy się nudzi to wchodzi sobie #!$%@?ć innych, ale może poprawie komuś humor tym że to nie jest wcale tak że niski facet zawsze będzie sam, zacznijcie w siebie wierzyć zamiast marnować swoje życie, skoro nie macie nic do stracenia to czemu nie spróbować?

#przegryw
  • 4
Przegrywy ja nie wiem co wy macie za problem z wzrostem przecież jak wyjdziecie na ulicę to co chwila widać niskich mężczyzn z kobietami


@Przegryw_bez_zycia: To jest tylko ich kolejna wymówka. Wymyślili sobie, że niski facet nie może mieć lochy, bo one wolą dryblasów i tak se tłumaczą fakt, że muszą walić konia. Wiadomo, że manleci dobierają się z manletkami, a wysocy faceci z wyższymi dziewczynami. Wystarczy wyjść z piwnicy, żeby