Wpis z mikrobloga

@Nekai: Ludzie są chyba zbyt mało inteligentni i za bardzo krótkowzroczni. Ja doszłam do wniosku że innymi nie ma co się przejmować, ważne żebym sama dokonała dobrego wyboru, a jeśli ktoś jest głupi, no cóż, jego wybór.

@UwagaWykopy: Nie, nie szukam, ale patrzę na swoje koleżanki i widzę naprawdę dużą przesadę. Oczywiście że każda kobieta chce być z mężczyzną który ma jak najwięcej męskich cech. Ale jeśli mężczyzna jest ponadprzeciętnie
@Nekai: ja trochę nie kumam jednego, tzn. spoko, facet ma kasę, nawet się dzieli z tą dziewczyną, ALE co ona robi całymi dniami w takim wypadku, no bo w końcu one szukają faceta po to, aby nie pracować, tak? W sensie to jest ciągle kosmetyczka i zakupy, czy o #!$%@? tu chodzi? xD Osobiście nie wyobrażam sobie siedzenia każdego dnia w domu, albo chodzenia tylko na zakupki itd xD Może mi
@Nekai: ja na samym początku jak moja dziewczyna zaczęła mówić o ślubie powiedziałem że nie chce wspólnego majątku, jest to plus dla obu stron, nikt nie dostanie długów drugiej osoby