Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam, że op łże, a nikt nikomu niczego i za nic, nie sprzedał.

- w 2015r. 500+ brzmiało jak kolejna kiełbasa wyborcza i nikt w to nie wierzył, zwłaszcza w kontekście niespełnionych obietnic PO. Ludzie po prostu chcieli odsunąć od władzy skompromitowany, platformerski gang Olsena

- w 2019r. utrzymanie lub ROZSZERZENIE programu, postulowały już wszystkie partie, z wyjątkiem Konfederacji.
@Planeta_odebete2: człowieku, ile ty tych piniędzy dostajesz od prezesa? Musisz sie rozliczać z tego w UŚ, czy masz to na zasadzie banasiowo-rydzykowej w sensie "ktos mi dał i już"? Dostajesz bezpośrednie maile z poleceniami "dzisiaj napisz 30komentarzy tu tu i tu" czy sobie sam ustalasz godziny pracy? masz na to jakąś umowę?
@abcdefghijklmn:

człowieku, ile ty tych piniędzy dostajesz od prezesa?


Milion dolarów. W różnych walutach. Głównie, złotówkach.

Musisz sie rozliczać z tego w UŚ, czy masz to na zasadzie banasiowo-rydzykowej w sensie "ktos mi dał i już"?


Kurier puka czternaście razy i wsuwa kopertę pod progiem. Ale potem i tak wystawiam fakturki tyle, że lewe.

Dostajesz bezpośrednie maile z poleceniami "dzisiaj napisz 30komentarzy tu tu i tu"


Prezes wpadł furię po tym
'Twojej' piszemy z duzej i nie tyle nawet moglbys to robic z szacunku dla mnie, ktorego nie masz i miec nie bedziesz o co Cię nie obwiniam, widać kwestia wychowania, a raczej jego braku. Z duzej powinno się pisać, stosując to jako znak rozpoznawczy na nie bycie amebą intelektualną, ale jak ktoś promuje #!$%@? gospodarki kraju w ktorym się urodził to cóż...

Dziekuje w kazdym razie za odpowiedzi, okazuje się że kupowanie
@abcdefghijklmn:

Prawidłowo zinterpretowałeś mój zabieg stylistyczny. Za grosz nie mam szacunku do takich foliarzy jak ty. Wybacz, ale wyznaczniki bycia/nie bycia amebą umysłową przedstawiane przez przedstawiciela gatunku, to jakiś żart. Wróbelki zwykle nie mądrzą się na temat ornitologii. Nikt nie traktuje cię poważnie? Widać, zasłużyłeś.

PS. Widzę, że nawet zawołanie adwersarza przerosłi twój intelekt. Pozdrowionka, rozkoszy głuptasku :*
@Planeta_odebete2: O kurde ziomek, toś pojechał grubo. Cóż roznica miedzy nami jest taka, ze ja mam #!$%@? czy szefem rządu bedzie kaczynski, tusk, korwin czy inne nazwisko, bo nie jestem jakims fanatykiem, ja oceniam skutki.

Pewnie masz naście lat i nie posiadasz wlasnych pieniedzy (albo jestes pisowskim trolem, nie mam pojecia i w dupie mam w sumie intrygi i to kim jestes), wiec ciezko Ci ocenić jak ceny w sklepach i
Cóż roznica miedzy nami jest taka, ze ja mam #!$%@? czy szefem rządu bedzie kaczynski, tusk, korwin czy inne nazwisko, bo nie jestem jakims fanatykiem, ja oceniam skutki.


O widzisz, ja mam tak samo. Tyle tylko, że w odróżnieniu od ciebie ja umiem ocenić je prawidłowo.

Pewnie masz naście lat i nie posiadasz wlasnych pieniedzy (albo jestes pisowskim trolem, nie mam pojecia i w dupie mam w sumie intrygi i to kim