Wpis z mikrobloga

@tamparampampam: mieszkam na wsi, za ścianą którą widać jest dom gdzie jest kilka dzieciaków, budynek w którym owe gniazdo się znajduje jest blisko drogi, i mam zwierzynę wiec zagrożenie jest duże.
raczej przyjadą bo mam lokalny portal tworzony przez strażaków gdzie udostępniają wiadomości na jakich akcjach byli, i widziałem tam że przeprowadzali podobne akcje.
tym bardziej powinni bo to nie jest małe gniazdo tylko jest mega wielkie
@Pieszy_Easy_Rider: nie chodzi o wielkość ale o to czy komuś zagraża... poza tym od tego masz specjalne firmy, które od razu przyjeżdżają i do których się powinieneś zwrócić o pomoc

poradzą sobie nawet z takiej wielkości gniazdem, a strażacy mogą się wówczas przydać gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mieszkam na wsi, za ścianą którą widać jest dom gdzie jest kilka dzieciaków, budynek w którym owe gniazdo się znajduje jest blisko drogi, i mam zwierzynę wiec zagrożenie jest duże.


@Pieszy_Easy_Rider: Zagrożenia to tam nie ma - to że w domu za ścianą są dzieciaki, jest blisko droga i masz zwierzynę to nie jest bezpośrednie zagrożenie. Straż raczej tego nie powinna usuwać - ale jak przyjadą chłopaki z OSP to pewnie