Wpis z mikrobloga

@naczarak:

Sam go cenilem szczegolnie za materialy o tematyce isis.


Rozumiem ze przeczytanie wypowiedzi do konca bylo ponad twoje sily, ewentualnie odpowiadasz na wycieta i wyjeta z kontekstu czesc wypowiedzi jak typowy
  • Odpowiedz
@mnik1: nie popadajmy ze skrajnosci w skrajnosc. Zdarzal mu sie filmik w ktorym mowil konkretnie i do rzeczy ale szybko sie to skonczylo. Jak mu zaczela rosnac publika (dzieki wykopowi miedzy innymi) to w kazdym kolejnym filmiku coraz bardziej odlatywal.

Olalem go gdzies w okolicach wybrania Trumpa na prezydenta. O ile o wyborach w USA mowil w miare konkretnie to chwile pozniej zaczal takie bzdury pociskac ze sie tego sluchac
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dante27: to nie zależy od stanu wiedzy. Każdemu się wydaje że wie coś o polityce, a gówno tak naprawdę wiedzą nawet politycy, zazwyczaj ludzi mają od tego. Ale jak Max zahaczał o jakiekolwiek wątek na którym się znasz albo twoi znajomi i ich dopytales to zawsze pierdzielił kocopoły, magia pryskała. Ale Max jednak doświadczenie w tv miał i wiedział jak prowadzić program aby był klikalny.
  • Odpowiedz
  • 1
@sezet11 w gimnazjum go oglądałem i wydaje mi się że mówił wtedy z sensem. Później o nim zapomniałem bo przestawałem go oglądać bo zaczynało mu się w głowie #!$%@?ć. Teraz przy tych wyborach przypomniał o sobie i utwierdził w przekonaniu że jest starym debilem xd
  • Odpowiedz
w gimnazjum go oglądałem i wydaje mi się że mówił wtedy z sensem.


@LZBNZ: kariera maxa golonko podsumowana. Jak z wiekszoscia wykopowych idoli "kiedys mowil sensownie ale potem doroslem"

za to Wy się jaraliście kiedyś Wałęsą... Taki obraz lewactwa...


@Ranger: krystalicznie czyste "a u was murzynow biją". Prawdziwie godna bordo odpowiedź xD
  • Odpowiedz
Mnie chodzi tylko o ten temat, bo ten przytoczylem w pierwszej wypowiedzi, nie pisze o caloksztalcie jego tworczosci, o komentowaniu polskiej polityki itp


@Dante27: Aha, czyli czasem nie #!$%@?ł głupot?
  • Odpowiedz
krystalicznie czyste "a u was murzynow biją". Prawdziwie godna bordo odpowiedź xD


@Naxster: weź zdradź jaka odpowiedz by Cię usatysfakcjonowała, bo wszystko wygląda możesz skwitować w ten sposób. Przykład z drugiej strony? Murzyni! Kiedyś mówił z sensem? No ja się nie zgadzam! Nawet nie wiem czy jednego Maxa widziałem te pare lat temu, ale wygląda na to że byli kolonkowcy mogli zmienić poglądy - a Ty nie.

I kto tu
  • Odpowiedz
za to Wy się jaraliście kiedyś Wałęsą... Taki obraz lewactwa...


@Ranger: akurat kiedyś Wałęsą to jarali się prawicowcy na czele z Kaczyńskimi. Tyle, że to było jakieś 30 lat temu, więc większość wykopków raczej tego nie kojarzy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piupiulaserem:

to nie zależy od stanu wiedzy. Każdemu się wydaje że wie coś o polityce, a gówno tak naprawdę wiedzą nawet politycy, zazwyczaj ludzi mają od tego.


Pelna zgoda
  • Odpowiedz