Wpis z mikrobloga

@sezet11: pare lat temu robil dobre materialy, dobrze analizowal sytuacje i przedstawial to w dobrej formie, to ze mu pozniej #!$%@? nie przekresla jego wczesniejszego dorobku.

Sam go cenilem szczegolnie za materialy o tematyce isis.
  • Odpowiedz
pare lat temu robil dobre materialy, dobrze analizowal sytuacje i przedstawial to w dobrej formie


@Dante27: Nie chcę psuć nastroju, ale te "pare late temu" to Maksiu kłamał i manipulował dokładnie tak samo, jak robi to teraz. Orany był w każdym znalezisku, ale wykopki klaskały uszami bo "mufi jag jezd".

Jedyna różnica jaka w nim zaszła przez te lata to fakt, że wtedy mówił wykopkom co wykopki chciały słyszeć, więc
  • Odpowiedz
@MrBanana:
Udowadniałem wtedy gdy to mówił.

Skoro nie dorosłeś jeszcze do samodzielnej weryfikacji tego co ów jegomość mówi to znaczy, ze już nie dorośniesz do tego i zawsze będziesz kopiował opinie takich jelopow.
  • Odpowiedz
https://m.youtube.com/watch?v=3a-PN4n0USs


@slapdash: Faktycznie temat trochę niepoważny, ale wydaje mi się że 90% tego co mówił ma duży sens. Systuacje polityczne w Polsce, Isis. Nawet w tym odcinku co odleciał kompletnie parę rzeczy mówił z sensem, typu, że bycie politykiem w Polsce to dobra praca bo za nic robienie dostaje się publiczne pieniądze. Krytykował ówczesne władzę i to słusznie.
  • Odpowiedz
  • 2
@sezet11 no ale tej od jobla jak ktoś znalazł zdjęcie sprzed wielu lat, że jednak je mięso to się smiejecie, że przecież każdy może zmienić poglądy. Tak samo jak każdy może skretyniec jak ten jego mość
  • Odpowiedz
Jedyna różnica jaka w nim zaszła przez te lata to fakt, że wtedy mówił wykopkom co wykopki chciały słyszeć, więc wielka miłość, a teraz Golonko Korwina nie lubi, więc wielka miłość się skończyła.


@mnik1: no nie do końca, teraz już #!$%@? często takie kocopoły, których kilka lat temu by nie powiedział.
  • Odpowiedz
@mnik1: klamal i manipulowal faktami w sprawach isis czy najazdu nierobow na Europe? xD

Mnie chodzi tylko o ten temat, bo ten przytoczylem w pierwszej wypowiedzi, nie pisze o caloksztalcie jego tworczosci, o komentowaniu polskiej polityki itp.
  • Odpowiedz
@sezet11: a drugi jemu podobny to Stonoga, którym też na początku zachwycano się gdy tropił afery w PO. Ale jak zabrał się za PiS, to nagle zaczął być głupi i nienormalny.

klamal i manipulowal faktami w sprawach isis czy najazdu nierobow na Europe


@Dante27: raczej gadał rzeczy oczywiste w stylu "w grudniu będzie zimno". Nic odkrywczego to nie było, ale że mówił to, co inni myślą, to był
  • Odpowiedz
@adibor: zgadzam sie, ze oczywiste (ale tez nie dla wszystkich, sporo osob do dzis uwaza ze dindu z afryka uciekal przed mityczna wojna i byl uchodzca, to ze byl uchodzca uciekajacym przed praca to inna sprawa).

Ale kilka spraw w tych tematach poruszal "sam", poza glownym "nurtem" narracji, kilka jego analiz (tez, co znaczy 100% "wlasna" analiza w swiecie internetu, zawsze znajdzie sie ktos kto mowi i mysli podobnie, wiec
  • Odpowiedz