Wpis z mikrobloga

Co się odwaliło ostatnio. Mój sąsiad to właściciel dużej spółki, ogólnie kasy jak lodu, inwestuje sobie w okolicy w co chce xD. No i jakoś tak się zgadaliśmy, a on mówi, że leci do Peru medytować i nie chciał już wracać do miasta, to zaproponował żebym go odwiózl jego mustangiem na lotnisko. On mi go zostawił do dyspozycji tyle żebym go umył, odkurzył w środku i potem go odebrał z lotniska za 10 dni. Przetestowałem go od razu w piątkowy wieczór, maszyna nie z tej ziemi. Zajechałem na Orlen na hot-doga. Od razu dwie karyny zagadały ( ͡° ʖ̯ ͡°), a w sobotę na zakupy do Biedronki. Jako, że tutaj zaczyna się Polska B to dzieci robiły sobie zdjęcia z tym samochodem, jak wsadzalem zakupy do środka to jakaś karyna puściła oczko. W niedzielę przyjechał szwagier do ojca, dostał bólu dupy, bo ostatnio słyszeli, że bawię się w programowanie i byłem robić projekt na Malcie (bilet za 200 złotych w obie strony xD) myśleli, że to moje. Potem pojechałem nad rzekę. Widzieli mnie znajomi ze szkoły sprzed lat. No i się zaczęło, kilku znajomych napisało, że chce się przejechać. Odezwało się też kilka dziewczyn z okolicy.

Jescze musiałem go dać na szybki przegląd. A to dopiero wtorek. Co robić?
#p0lka #patologiazewsi
#takbylo
ciolkiev - Co się odwaliło ostatnio. Mój sąsiad to właściciel dużej spółki, ogólnie k...

źródło: comment_j1QyBFlQUR6yCVdvrlWEohc6eRUo97rC.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Mustang fajne autko, ale nie rozumiem dlaczego ludzie twierdzą ze to jakiś status społeczny bogacza. Przeciez to auto w salonie kosztuje od 170tys. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Darknes17 Prawda, ale tutaj chodzi o fakt, że nadal jest to stosunkowo rzadki samochód na naszych ulicach, no i jest znacznie ciekawszy niż superb w tej samej cenie. Generalnie nawet znacznie tańsze i znacznie starsze samochody potrafią przykuc wzrok, ot chociażby rx8 :-)
Więc nie chodzi o cenę tak do końca, w sumie ciekawym samochodem też chyba pokazujemy, ze sami możemy być ciekawi.
Absolutnie nie twierdzę, że nudnym samochodem nie może jeździć
  • Odpowiedz