Wpis z mikrobloga

Czytam sobie, że naukowcy NASA przewidują, że być może jest już za późno na powstrzymanie zmian klimatu spowodowanych przez nas i możemy co najwyżej starać się ograniczać katastrofalne skutki i nauczyć się z nimi żyć, a tymczasem w Polsce dzbany na wykopie, Korwiny i inne oszołomy krzyczą, że to spisek i nieprawda i myślą, że są oświeceni i jako jedyni nie dali się ogłupić XDDDDD

A nasz wspaniały Pan Premier najpierw się modli o deszcz, a potem, żeby przestało padać a na koniec PiS #!$%@? o węglu na 200 lat xDDDD

Gdzie ja #!$%@? żyję.

#bekazprawakow #zalesie #wpolscejakwlesie #neuropa #bekazkatoli
Pobierz GrammarNazi - Czytam sobie, że naukowcy NASA przewidują, że być może jest już za późn...
źródło: comment_GaWVMXwKC8toiy0PTLcv8G5iXbGnPhJo.jpg
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZmiksowanaFretka: Został ostatecznie obalony oczywiście, ale długo funkcjonował, poczytaj. Mnie to przeraziło.

@GrammarNazi: Jaki chłopski rozum xD napisałem wyraźnie że etyka, i nie ma to nic wspólnego z globciem, to nie jest przecież kontrowersyjny temat (nie licząc prawicowych zjebów).
@niggerinthebox: no ty używasz argumentu ze to racjonalne, pisząc cały czas w pierwszej osobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma to jak porównywać propagandę nazistowską do uświadamiania na temat zmian klimatycznych (°°