Wpis z mikrobloga

@sajnguri800: Przenajświętsza przepustowość jest najważniejsza, a bycie pieszym/rowerzystą jest lewackie - w takim kraju przyszło nam żyć. I ma to odzwierciedlenie w statystykach wypadków na drogach, debilnych rozwiązaniach w architekturze miast oraz kierowcach, #!$%@?ących się swoimi gruzami gdzie popadnie.
@sajnguri800: dopoki mamy takie #!$%@? jak ten z Wawy czy Pultuska (Pultusku?), to na przejsciu trzeba uwazac i nie #!$%@? sie na droge jak nie potwierdzisz, ze koles w aucie zwalnia. Coz, 'tu lezy ten co mial pierwszenstwo' xD
@sajnguri800: podstawy ekonomii - smierc p*lakow jest tania i cicha, wiec mozna sobie pozwalac ich rozjezdzac do woli niemieckimi gruzami( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakby podniesli mandaty za pajacowanie w terenie zabudowanym przez roznych frogow i innych zjebow, to by i kultura i ostroznosc sie pojawila

podobna sprawa jak z zasrewaniem trawnikow przez pupili psiarzy
@grypa-grypowska: Pajace typu Frog i podobni, to w ogóle osobna kategoria, i oni powinni siedzieć w pace za notoryczne ignorowanie prawa.

Mandaty powinny być dla bystrzaków, którzy jadą pisząc SMSy/wiadomości na fejsbuczku, jadą za szybko mimo ograniczonej widoczność, nie zatrzymują i nie rozglądają się na strzałce, czy po prostu jadą rozkojarzeni albo totalnie niewyspani.
@sajnguri800 widziałam kilka komentarzy typu ' a ostatnio widziałem to BMW jak driftowalo tu i tu' 'a ja widziałem jak jechało 150 w zabudowanym tu i tu' świetnie bulwo że teraz sobie o tym przypominasz i że cokolwiek z tym zrobiłeś. Samochód był charakterystyczny i być może gdyby właściciel złapał mandat kilka dni wczesniej cała rodzina przeszłaby przez pasy i nic by się nikomu nie stało.