Wpis z mikrobloga

@Elpie: mi za to coś się #!$%@? po każdej aktualizacji.
Zwykle są to problemy z portami. Win 10 praktycznie w każdej aktualizacji zmienia porty zarezerwowane dla systemu. Jako, że używam ponad 30 różnych aplikacji po sieci to co aktualizacja któraś przestaje działać. Pozatym przez Creators Update #!$%@?ło mi system do tego stopnia, że nie nie dało się go nawet przywrócić z kopii zapasowej. Na szczęscie codziennie o 18 robi mi sie
@Ricdarico może to wina sprzętu? na innym OSie ja ok? ja mam w domu w10 na desktopie i w pracy na lapku też. działa bez problemów, aktualizacje też ok. uj wi ¯_(ツ)_/¯
@Elpie: w pracy mamy 4 identyczne jednostki. Tylko w moim zdecydowałem się na upgrade do Win10. Na wszystkich innych bez problemów.

Pozatym zmieniające się blokowane porty to nie może fizycznie być wina sprzętu. Jedynie software. Najgorsze jest to, że nie ma w opisach zmian informacji które się zwalniają a które zostają blokowane. Przez co przy ponownej konfiguracji jakiejś appki muszę lecieć na czuja
kupiłem nowego lapka za prawie 5k z win10 - wytrzymałem 30min i format do win7


@o_co: same here, ale żeby nie tracić oprogramowania i ficzerów w 10, poświęciłem dwie godziny na konfigurację. Od prawie dwóch lat chodzi i nie #!$%@?. Polecam, 10ka jak się jej utnie jaja, jest znosna.
@Koliat: @Agemaker: @kropek00: @PussyDestroyer1995: Ja sam używam windows 10 od kilku lat i właściwie przez ten czas miałem maksymalnie kilka problemów. System bardzo dobry. Tak samo jak i 7.

Chodzi o to, że koleś jest takim dzbanem, że aż musi się dowartościowywać tym jakiego systemu używa stawiając się, przynajmniej tak mu się wydaje, jako ktoś lepszy od tych co używają windows 7 ( ͡° ͜ʖ ͡