Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Lubię sobie w niedzielę wejść na tag #zakazhandlu i poczytać narzekania wykopków o to, że nie mogą dzisiaj zrobić zakupów a w tygodniu nie dali rady bo cały tydzień po 10-12 godzin pracy dziennie i niedziela to jedyny dzień w tygodniu kiedy mogą zrobić zakupy. Wisienką na torcie jest moment kiedy nazywają ludzi którym ten zakaz nie przeszkadza niewolnikami. XD

#bekazpodludzi #polak #polska #codziennyzakaz
  • 11
  • Odpowiedz
@Anon_wluj:
Jeżeli kogoś #!$%@? ten fakt z racji powiedzmy organizacyjnych to znaczy, że nie umie się ogarnąć. Tydzień ma 168 godzin, z czego markety są otwarte przez powiedzmy 84 (6 razy od 7 do 21). Tydzień roboczy ma 40 godzin. Oznacza to, że zostają 44 godziny kiedy można wejść do sklepu i coś kupić. Piątkowe popołudnia (i popołudnia w ogóle) oraz całe soboty są dobre na zakupy całą rodziną. Naprawdę JEST
  • Odpowiedz
@Anon_wluj: a ja nie mam czasu od dwóch tygodni jechać na duże zakupy,
oczywiście, gdybym bardzo musiał to bym się zebrał i pojechał np do całodobowego Tesco albo inaczej spiął i je zrobił ale czy jednym z najważniejszych celów w tygodniu powinna być odpowiednia logistyka żeby zrobić zakupy?
Muszę też wymienić zawór w kaloryferze i wiem o tym od co najmniej miesiąca ale wybitnie mi nie jest po drodze jechać do
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od tego zasadności tego zakazu, ja najbardziej gnije, że ludzie wolą spędzać sporą cześć dnia wolnego od pracy na jeżdżeniu wózkiem między półkami przedzierając się przez tłum ludzi zamiast zrobić zakupy po pracy i mieć cały weekend wolny
  • Odpowiedz
@Anon_wluj: a mnie śmieszą idioci którzy łapią sie na klasyczna typowa akcje typu dzieł i rządź.

I jeszcze sie bydło cieszy xD Ty z tych co uważają, ze 500+ to Jarek z własnej kasy płaci, nie?
  • Odpowiedz
@haes82: To zależy, niektóre duże sklepy typu Ikea są daleko od centrów miast i ja rozumiem, że ktoś może nie być w stanie pojechać do nich w ciągu tygodnia, a w sobotę albo mieć inne plany, albo nie być w stanie wytrzymać dzikich tłumów.
  • Odpowiedz