Wpis z mikrobloga

Oto Sader. Jego ojciec ma zespół Downa. Jest szczęśliwy i cholernie dumny ze swojego taty.

Problem jest taki, że #neuropa czyli #lewactwo popiera aborcję ludzi z zespołem Downa, jednocześnie obchodząc światowy dzień osób na to chorujących (sic!).

Efekt lewicowej polityki jest taki, że w Mekce lewactwa - krajach skandynawskich prawie w ogóle nie rodzą się już osoby chore na zespół Downa, gdyż przed urodzeniem są eliminowane ze świata żywych.

Tak - jednocześnie to samo lewactwo nie wstydzi się promować takich dewiacji jak borderline, homo/transseksualizm, dwubiegunówka, czy feminizm.

#lewackalogika #bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #polityka #wybory #lewica #lgbt

https://www.newsweek.pl/swiat/dania-krajem-wolnym-od-zespolu-downa-to-przez-aborcje/zx7gbdq
https://www.boredpanda.com/father-down-syndrome-son-shares-life-story-sader-issa/
https://mamadu.pl/132523,od-5-lat-nie-rodza-sie-dzieci-z-zespolem-downa-kontrowersyjna-metoda-eliminacji-chorych-w-islandii
c.....t - Oto Sader. Jego ojciec ma zespół Downa. Jest szczęśliwy i cholernie dumny z...

źródło: comment_L023twyN4M2TwHtNqzj76nyelgvd0thu.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
Tak - jednocześnie to samo lewactwo nie wstydzi się promować takich dewiacji jak borderline, homo/transseksualizm, dwubiegunówka, czy feminizm


@czekoladaisport: pominę fragment z homoseksualizmem, bo nie chce mi się z Tobą o tym mówić, ale co to znaczy promowanie borderline czy dwubiegunówki? w sensie według Ciebie lewactwo uważa, że im więcej osób cierpi na borderline, tym lepiej? xD
  • Odpowiedz
Efekt lewicowej polityki jest taki, że w Mekce lewactwa - krajach skandynawskich prawie w ogóle nie rodzą się już osoby chore na zespół Downa, gdyż przed urodzeniem są eliminowane ze świata żywych.


@czekoladaisport: Dziękuję za darmową promocję lewicowej polityki.
  • Odpowiedz
@czekoladaisport: Ludzie z zespołem downa powinni się rodzić, żeby młodzi prawacy mogli traktować ich jako worki treningowe w podstawówce (dzięki czemu mogą troszku podretuszować swoje męskie ego). Są też świetnym materiałem na memy na portalu wykop.pl.

Generalnie prawactwo (nie mylić z prawicą) ma schizo z życie poczętym, ale jakoś mają #!$%@? na życie narodzone, a jak już życie narodzone z defektem, to hurr durr wolny rynek (tutaj jakieś #!$%@? o darwinizmie
  • Odpowiedz
@czekoladaisport: W naszym świecie dzięki profilaktyce, badaniom i edukacji nie ma osób z zespołem Downa, w waszym dzięki ignorancji, zacofaniu i niewiedzy są.

Podejrzewam, że nie wiesz co to znaczy mieć w rodzinie osobę z zespołem Downa. Znasz tylko wyidealizowany obraz z telewizji, gdzie to są słodkie, głupiutkie, kochane przytulaski, odwzajemniające trudy wychowywania bezwarunkową miłością. Tak nie jest. To są osoby skrajnie upośledzone, który nigdy nie będą samodzielne, a jak wejdą
  • Odpowiedz
@qwertty321 Zawsze był. Od zarania dziejów starano się tępić takie osoby, różnymi metodami. Dopiero jak w latach 60-tych weszli na scenę zachodni neomarksisci, tzw. "nowa lewica" zaczął się proces "wyzwalania" homoseksualistów. Marsz przez instytucje - radzę poczytać.
  • Odpowiedz
@czekoladaisport Pytanko mam. Co Wy po prawej stronie macie z tymi promocjami? Wszędzie się wg Was coś promuje-bycie gejem, lesbą, transem, dwubiegunowcem, onanistą, feministką, cyklistą czy fanem Che Guevary.
Jak to wg Was wygląda w praktyce, skoro np. homoseksualizm czy choroba dwubiegunowa to nie są rzeczy, które sobie można wybrać z katalogu? Jeżdżą samochody po mieście i zachęcają do bzykania osób tej samej płci? Z helikoptera Soros rozrzuca ulotki o tym, że
  • Odpowiedz