Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiTaki: To zależy od lekarza jakie ma podejście. Ja byłem trzy razy na wizytach u dwóch różnych lekarek i jedną mnie zbadała i robiła wywiad a druga tylko wywiad. Generalnie to moje wrażenia po wizycie w http://cmzir.pl/ są słabe. Nie mam doświadczeń z innych przychodni.
@BizonSycylijski: tak, byłem w Kenii, byłem na safari, używałem tylko środka na komary, ale nie za bardzo, bo i tak żadnych nie widziałem. Diani Beach to kurort turystyczny, robią tam opryski na komary, trudno ich uświadczyć, ponadto w pokoju masz moskitiery. A musiałyby być jeszcze tym odpowiednim gatunkiem, który przenosi febrę. Generalnie na tym obszarze szczepienia nie są nawet rekomendowane, bardziej na tych obszarach, gdzie jeździ się na safari, ale tu
@BizonSycylijski: ja wiem... jeżdżę tak często w różne miejsca, że niektóre rzeczy wydają mi się tak banalne, że mógłbym zapomnieć o podstawach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może opiszę to tak bardziej ogólnie, w ujęciu turystycznym.

Przede wszystkim Diani Beach to miejscowość w bardzo umownym sensie - jest to długa plaża, wzdłuż której ciągną się lepsze i gorsze resorty, które zwykle zachowują zdrowy dystans względem plaży - każdy
@ppanicz Dzięki za tak obfitą odpowiedź. Trochę mi to wszystko rozjaśniłeś. W końcu jakaś sensowna wypowiedź. Ogólnie to też bywałem w wielu miejscach. Kanada, Kuba, Jamajka etc. ale w kraju tropikalnym to jeszcze nie bylem :) podaj adres to ci jakąś flaszkę wyśle :D