Wpis z mikrobloga

Czołem. Mam wielkie qpytanie. Wyspał mi się dysk ze zdjęciami z całego mojego życia. Udało mi się na szczęście odzyskać chyba każde zdjęcie lecz mam je pod innymi nazwami, a foldery nazwane są markami sprzętu jakimi były wykonywane fotografie. Czy jest jakiś soft który poukłada mi te zdjęcia? Choćby żeby pokazywało jakieś drzewko z datami wykonania zdjęcia było by okey to sobie je poprzenosze. Ręcznie się zajade bo jest ich ok 40 000.

#pytaniedoeksperta
#komputery
#it
#pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@shadowsniper mogę ale mam to w 40 folderach, generalnie wolałbym mieć to jakoś łatwiej przedstawione. Do tego kolega trzymał u mnie na dysku chwilę swoje foldery i mam pomieszane swoje i jego zdjęcia.
  • Odpowiedz
To nie o to chodzi Po prostu w katalogu w którym masz wszystkie zdjęcia wrzucone Ustaw tryb sortowania jako pliki Szukaj jako JPG wyświetla ci się pełna lista plików kopiujesz je wszystkie Control a wrzucasz je do następnego katalogu pustego w widoku oznaczasz tym sortowanie jako po dacie lista. Możesz oczywiście zwiększyć czytelność poprzez zmiana widoku na miniatury reszta już należy do ciebie
@Gorbo2004:
  • Odpowiedz
Żaden program nie rozpozna ci tego co masz na zdjęciach przynajmniej takie dostępne za darmo i nie po grupuje ci to w katalogi typu wizyta u babci albo moja osiemnastka
@Gorbo2004: to ty musisz pogrupować te pliki w jakieś sensowne zbiorem które ci odpowiadają Jeśli chcesz mieć po prostu listę wszystkich plików to nie startuj tylko wklej
  • Odpowiedz
Jedyny taki program był w Google ale i on gubi się z algorytmem sprawa dotyczyła automatycznego sortowania przedmiotów zdjęcia który rozpoznawał i grupowa o jako samochody zdjęcia osoby rzeczy ale tylko w ten sposób
@Gorbo2004:
  • Odpowiedz