Wpis z mikrobloga

@DinaKaliente s--s mechaniczny zmienia szlaki dopamonergiczne, a sama miłość powoduje wzrost hormonu serotoniny. Najgorsza jest masturbacja. Zaburza pracę organizmu u mężczyzn. Obniża testosteron najważniejszy hormon męski. Podwyższa poziom prolaktyny. Przez co wpływa na obniżenie poziomu dopaminy. Także koniobijcy siedzą w piwnicy i spudzczaja się do obrazków. A ich celem po części jakim jest zdobycie dziewczyny poprzez rozwój osobisty na różnych płaszczyznach kuleje....

Także p---------e farmazony nie znając podstaw anatomii i biochemii
  • Odpowiedz
@whiteglove: Miałaś te zajęcia, albo chociaż słuchałaś relacji osób które miały? Moja siostra ma 18 lat, ona i jej wszyscy znajomi twierdzą to samo: te zajęcia są bezwartościowe, program jest zacofany, często słyszą na nich półprawdy, a ponadto nie są prowadzone w sposób aideologiczny
  • Odpowiedz
właśnie po to ma być edukacja seksualna, żeby uczyć dzieciaki że ruchanie się na siłę tylko po to, żeby imponować innym jest głupie.


@whiteglove: wg. Ciebie. Mało kto rucha się tylko po to żeby imponować innym. Poza tym szkoły w każdej dziedzinie nauki są zacofane. Wszystko można znaleźć w necie jeśli tylko się chce.
  • Odpowiedz
a według ciebie dlaczego ludzie uprawiają s--s? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@whiteglove: najpierw ty napisz, jak gatunek ma przetrwać, uprawiając s--s tylko dla przyjemności, skoro na przetrwaniu gatunku tak ci zależy, że chcesz do seksu nakłaniać osoby, które go nie chcą.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski bo s--s jest przyjemny. I dokładnie z tego samego powodu ludzie uprawiają s--s ;)

Oczywiście, że gatunek przetrwa. Dlaczego miałby nie przetrwać? Bo ludzie lubią s--s? Napisz może wreszcie jasno, że nie podoba ci się antykoncepcja, bo chyba o to tu chodzi. Od kilkudziesięciu lat mamy dostęp do skutecznej antykoncepcji i jakoś nie zauważyłam, żeby dzieci przestały się rodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oczywiście, że gatunek przetrwa. Dlaczego miałby nie przetrwać? Bo ludzie lubią s--s? Napisz może wreszcie jasno, że nie podoba ci się antykoncepcja, bo chyba o to tu chodzi. Od kilkudziesięciu lat mamy dostęp do skutecznej antykoncepcji i jakoś nie zauważyłam, żeby dzieci przestały się rodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@whiteglove: napisałaś:

bez seksu umiera gatunek ( ͡º ͜ʖ͡º)


To według ciebie
  • Odpowiedz