Wpis z mikrobloga

mirki, mam peugeota 407 sw z radiem rt3 i wyswietlaczem z nawigacja. Mam opcje aux w menu. Zakupilem sobie taki kabelek aux wpinany z tylu radia, jednak wszystkie sloty mam zajete... tam gdzie powinno sie wpinac aux to mam podlaczona nawigacje (ekran)... no i teraz mam wybor albo jezdze z auxem albo z ekranem, a wolalbym miec oba dobrodziejstwa ( ͡º ͜ʖ͡º) jest jakies rozwiazanie? mam w schowku jeszcze wejscia chinch (zolte, czerwone, biale), myslalem czy nie kupic kabelka chinch-aux... pomocy( ͡° ʖ̯ ͡°) #peugeot #peugeot407 #caraudio #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gooma no mam. czyli co kupić kabelek gdzie z jednej strony jest chinch czerwony i biały a z drugiej jack? bo kupiłem kabelek podłączany do radia od tyłu ale ten pomysł widać musze porzucić. Jak z jakością dźwięku z takiego kabla chinch-aux?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przedostatnisamuraj: tak kabel 3,5 mm jack mesi do 2 x cinch (stereo). Ten żółty jest do video. Można podpiąć np konsole do gier, tuner tv albo kamerę cofania. Jakoś dźwięku jest przeciętna, szału nie ma ale nie jest źle. Osobiście to podlaczylem tam adapter bt do Jack i muza z telefonu. Mam RT4 ale to zbliżony system
  • Odpowiedz