Wpis z mikrobloga

Ostatnim czasem chodząc po pewnym dyskoncie w UK zaintrygowała mnie jedna sprawa otóż błądząc między alejkami trafiłem na stoisko z gumkami Durexa i co mnie trochę zaskoczyło to cena, £4 za małą paczkę (chyba pojedyncza) oraz £17 za większą ale nie wiem do końca czy to były gumki (możliwe że multipak). Kolejna sprawa że wszystko nawet te mniejsze paczki zapakowane w plastikowe pudełka z czujnikiem \, w sklepie gdzie są kasy automatyczne myślałem że można dyskretnie to kupić a tak to jak ja kiedyś z wódką musiałem biegać za ekspedientką aby mi to ściągnęła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pomijając już fakt że cena #!$%@? że aż odechciewa się ruchać to nie wiadomo w jakich warunkach wcześniej trzymali jak to bywa z magazynami dużych sklepów to zapewne wymaga także na kasie automatycznej autoryzacji kogoś z obsługi zwłaszcza że zapalniczki, energetyki czy nawet maszynki do golenia wymagają potwierdzenia.

Dziwne jest także to że w kiblach na stacjach czy w galeriach handlowych automat sprzedaje tańsze gdzie dostęp ma każdy ( _)

#uk #emigracja #dyskont #durex #seks #gownowpis #niewiemjaktootagowac #rozkminy
  • 27
@chemik_kieszyk: 25 :D

@Pieron: Czemu na rok? Ogólnie to myślałem ze jest to trochę tańsze a przynajmniej w Polsce kilka lat temu gdy ruchałem stały dużo niżej. Inna sprawa że za 5,7 to mozna kupic pół litra przeciętnej wódki albo czteropak Tyskiego Export w tym samym sklepie 3 alejki dalej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mordo, ale Ty wiesz, że to pudełko to nie jest zabezpieczenie przed kradzieżą, a przed potencjalnym przebiciem zawartości igłą /szpilką?


@tytanowy_kalafior: maszynki do golenia czy nawet droższe kable do telefonów i inne tego typu rzeczy także są w pudełkach. Poza tym na tych właśnie pudełkach jest czujnik ;) Zastanawia mnie czy na kasie automatycznej także wymagają potwierdzenia przez obsługę jak w przypadku innych rzeczy

@bzykit: W sumie to nie wiedziałem
@motoinzyniere: mam pewne wątpliwości co do warunków w jakich to przechowują ( ͡° ʖ̯ ͡°)

teraz i tak mi nie jest to potrzebne :D a od biedy można kupić praktycznie wszędzie, nawet w kiblach na stacjach ;)
@FeyNiX: nie freakuj, na ebay'u masz apteki które są też stacjonarne. A tak notabene lepiej być przygotowanym to jest Anglia, nigdy nic nie wiadomo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@polonia66: Nie muszę być przygotowany, odeszły mi chęci lata temu a tez w samym UK już siedzę dobre 3 lata także trochę się już poznałem na tutejszych „zwyczajach”.

Ruchanie jest przereklamowane, a od nadmiernej ilości alkoholu to już